"شیوه های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" منتشر شد

"شیوه‌های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" منتشر شد "شیوه‌های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" منتشر شد

"شیوه‌های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" منتشر شد

کتاب "شیوه‌های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" تالیف امین غفاری منتشر شد.

به گزارش ایلنا، امین غفاری (نوازنده ویلن) پس از انتشار سی‌دی کنسرتو ویلن چایکوفسکی و اجرای کنسرتو ویلن خاچاطوریان به همراه ارکستر سمفونیک تهران، کتابی با عنوان "شیوه‌های تمرینی کنسرتو ویلن خاچاطوریان" را منتشر کرد.

این کتاب به بیان مراحل تمرینی این کنسرتو و راهکارهای اجرای هر چه بهتر آن که از سخت‌ترین قطعات ویلن بوده، می‌پردازد.

رونمایی از این کتاب هفته آینده و در آستانه برگزاری کنسرت ویلن امین غفاری در تالار وحدت و همزمان با نشست خبری این کنسرت برگزار خواهد شد.

کنسرت ویلن امین غفاری نیز ٢٩ مرداد در تالار وحدت با اجرای متفاوتی از موسیقی فیلم‌های چون بازی تاج و تخت و دزدان دریایی کارائیب و آثار ویلن کلاسیک برگزار خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131