با محوریت ساز ساکسوفون

مسترکلاس های ماریو چاتسو ایتالیایی در ایران

مسترکلاس های ماریو چاتسو ایتالیایی در ایران مسترکلاس های ماریو چاتسو ایتالیایی در ایران

مسترکلاس‌های ماریو چاتسو ایتالیایی در ایران

ماریو چاتسو نوازنده ارکستر ملی بادی رم ایتالیا مسترکلاس‌هایی را با محوریت ساز ساکسوفون در ایران برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ماریو چاتسو که پیش از این برنده ۱۲ مسابقه اروپایی موسیقی در اروپا بوده طی روزهای آینده راهی تهران خواهد شد تا از ۳۰ مرداد تا ۶ شهریور مسترکلاس‌های نوازندگی ساکسوفون را برای نوازندگان ایرانی برگزار کند.

ماریو چاتسو فوق لیسانس نوازندگی ساکسوفون را از کنسرواتوار بن پورتی دریافت کرده است و همچنین به عنوان نوازنده با ارکسترهای بزرگی ازجمله ارکستر هایدن، ارکستر سمفونیک سیسیلیانا، ارکستر موسیقی معاصر پالرمو، ارکستر فیلارمونیک فرانکو فرارا و ارکستر ملی بادی رم همکاری کرده است.

او همچنین سابقه برگزاری کنسرت‌های مختلفی در کشورهای مختلف اروپایی و دانشگاه‌های امریکا در کارنامه خود دارد.

مسترکلاس‌های ساکسوفون و اجرای آموزشی ماریو چاتسو قرار است از ۳۰ مرداد به مدت یک هفته در آموزشگاه موسیقی ریشه در خاک برگزار شود و علاقه‌مندان این مسترکلاس‌ها می‌توانند از طریق شماره تماس‌های ۲۲۷۳۴۹۱۵-۲۲۷۱۳۵۸۶ اقدام کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  ساز مورد علاقه خود را انتخاب کنید

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131