اجرای قطعات احسان توکل در فیلارمونی شهر کی‌یف

اجرای قطعات احسان توکل در فیلارمونی شهر کی‌یف

اجرای قطعات احسان توکل در فیلارمونی شهر کی‌یف

اجرای قطعات احسان توکل در فیلارمونی شهر کی‌یف
اجرای قطعات احسان توکل در فیلارمونی شهر کی‌یف

روز ۱۸ آگوست مصادف با ۲۸ مرداد؛ ۲ قطعه از احسان توکل (آهنگساز ایرانی) در فیلارمونی شهر "کی یف" پایتخت اکراین اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روز ۱۸ آگوست ( ۲۸ مرداد) احسان توکل در فیلارمونی شهر "کی یف" دو قطعه اجرا می‌کند.

در این کنسرت قطعه رچیتاتیو و توکاتو و سوغاتی برای اسکارلاتی به رهبری ایگور پالکین توسط ارکستر فیلارمونیک  کی یف اجرا خواهد شد.

این دو قطعه قبلا توسط ارکستر فیلارمونی خارکوف و اسلاباژانسکی نیز اجرا شده است ولی این اولین اجرای این آثار در فیلارمونی شهر  "کی یف" است.

این آهنگساز ایرانی چندی  قبل با ۲ مینی اپرا به خوانندگی رابرت برمان از اتریش در فستیوال موسیقی مدرن شهر اودسا شرکت کرد که مورد توجه و تشویق هنرمندان این شهر قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131