تور کنسرت‌های علی قمصری در 5 شهر ایران

تور کنسرت‌های علی قمصری در 5 شهر ایران تور کنسرت‌های علی قمصری در 5 شهر ایران

تور کنسرت‌های علی قمصری در 5 شهر ایران

قمصری تور کنسرت‌های تابستانی خود را که قرار است در 5 شهر کشورمان روی صحنه برود، از اواسط تیر ماه با اجرا در کرج و یزد آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، علی قمصری قصد دارد تور کنسرت‌های خود را با محوریت اجرای موسیقی بی‌کلام در شهرهای مختلف ایران روی صحنه ببرد و برای این کار، برنامه خود را از کرج آغاز خواهد کرد.

 طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده علی قمصری تور کنسرت‌هایش را ۸ و ۹ تیر در شهرهای کرج و یزد آغاز می‌کند و سپس در شهرهای دیگر نیز این تور ادامه خواهد یافت.

قمصری و گروه‌اش سپس در تاریخ  ۱۵ و ۲۲ تیر همین کنسرت را در شهرهای تبریز و اصفهان روی صحنه خواهند برد.

این در حالی‌است که ١٣ و ١٤ مرداد  نیز علی قمصری در برج آزادى کنسرتی را برگزار خواهد کرد. البته در این اجرا، آثار باکلام و شنیده نشده قمصرى در کنار آثارى که با اقبال مواجه شده اما تا به حال روى صحنه اجرا نشده‌اند، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

 در کنسرت برج آزادی علاوه بر هاله سیفى زاده و بهرخ شورورزى به عنوان هم آوایان، یکى از خوانندگان ارکستر موج نو نیز قمصری را همراهی خواهد کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131