فستیوال«موسیقی الکترونیک تهران» با حذف چهار گروه

فستیوال«موسیقی الکترونیک تهران» با حذف چهار گروه فستیوال«موسیقی الکترونیک تهران» با حذف چهار گروه

فستیوال«موسیقی الکترونیک تهران» با حذف چهار گروه برگزار می‌شود+جدول اجراها

فستیوال «موسیقی الکترونیک تهران» سرانجام با حذف چهار گروه از 15 تا 18 اسفند برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، درحالیکه قرار بود نخستین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران از شنبه 12 اسفندماه در پردیس چارسو آغاز شود، برخی حواشی و حذف نام 4 شرکت کننده باعث شد این فستیوال با چند روز تاخیر و با یک کنداکتور جدید در تهران برگزار شود.

براساس اعلام حمید خسروبیگی (مدیر فستیوال) نخستین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران از تاریخ 15 تا 18 اسفند با حذف چهار گروه شرکت کننده برگزار خواهد شد.

به گفته مدیر فستیوال همه گروه‌ها پس از اخذ همه مجوزهای لازم قرار بود در این جشنواره حاضر شوند و پس از آغاز بلیت فروشی متاسفانه برخی اعمال سلیقه‌ها باعث شد مجبور به حذف این چهار گروه شوند ولی اتاق فکر و شورای سیاستگذاری فستیوال تصمیم به برگزاری آن گرفت تا شروعی باشد برای فستیوال‌های بعدی با برنامه‌ریزی‌های بزرگتر.

براساس اعلام ستاد برگزاری نخستین فستیوال «موسیقی الکترونیک تهران» جدول نهایی این فستیوال به شرح زیر اعلام می‌شود و بلیت فروشی این کنسرت‌ها نیز آغاز شده است و برنامه‌ها در زمان مقرر قطعا روی صحنه خواهند رفت.

سه شنبه 15 اسفند M.H prject - سانس اول 19 الی 20:30

سه شنبه 15 اسفند  Ashcome  - سانس دوم 21:30 الی 23

چهارشنبه 16 اسفند Elemaun - سانس اول 19 الی 20:30

چهارشنبه 16 اسفند Xashrav - سانس دوم 21:30 الی 23

پنجشنبه 17 اسفند محمد رجبی - سانس اول 16:30 الی 18

پنجشنبه 17 اسفند Ali i.A.N - سانس دوم 19 الی 20:30

پنجشنبه 17 اسفند M.H Project - سانس سوم 21:30 الی 23

جمعه 18 اسفند پیام رونق - سانس اول 16:30 الی 18

جمعه 18 اسفند Gemz Balzan - سانس دوم 19 الی 20:30

جمعه 18 اسفند Jetpack - سانس سوم 21:30 الی 23

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131