اجرای گروه «دگردیس» برقرار است

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in جشنواره موسیقی فجر 94 بازدید: 2468

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای گروه «دگردیس» برقرار است

اجرای گروه «دگردیس» برقرار است
اجرای گروه «دگردیس» برقرار است

موسیقی هنری ایران: کنسرت گروه «دگردیس» در جشنواره موسیقی فجر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا، طبق جدول سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر قرار بود دو گروه «دگردیس» و «تندر» ساعت 18:15 در فرهنگسرای ارسباران روی صحنه بروند، اما صبح امروز اعلام شد که کنسرت گروه «تندر» لغو شده است.

با توجه به این‌که بلیت اجرای این دو گروه با هم به فروش رسیده است، ارائه این توضیح لازم به‌نظر می‌رسد که کنسرت گروه «دگردیس» در همین ساعت برقرار خواهد بود.

گروه «دگریس» شامل فرشاد رمضانی (خواننده و نوازنده گیتارباس)، بصیر فقیه نصیری (نوازنده پیانو و کی‌برد)، سهیل فقیه نصیری (نوازنده گیتار)، آرش احمدی (نوازنده گیتار)، سیاوش امامی (نوازنده گیتار و کی‌برد)، امیرعلی طاهری (نوازنده درامز) و فرشاد رضایی (نوازنده گیتارباس) است که در سال 1380 ایجاد شده است.

بیست و پنجم بهمن نود و چهار

 

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131