آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار

Posted in تازه ها بازدید: 1940

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار

آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار

آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار
آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار

امیرحسین مدرس برای نمایش آئینی غبار می‌خواند.

به گزارش ایلنا، امیرحسین مدرس آوازه‌خوان آئینی کشورمان به جمع هنرمندان غبار پیوست و قرار است به اجرای آواز مذهبی در رثای حضرت زهرا س برای تئاتر غبار بپردازد.

پیش از این غلامرضا آقاسی فرزند مرحوم آقاسی هم برای شعرخوانی در نمایش غبار معرفی شده بود که امیرحسین مدرس به این جمع اضافه شد.

فصل دوم از نمایش آیینی غبار به نویسندگی انوش معظمی و کارگردانی محمدرضا مداحیان با حمایت سازمان فرهنگی و هنری بشارت از فردا ۱۹ بهمن ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

اردلان شجاع کاوه. میرطاهرمظلومی. شهرام عبدلی. خسروشهراز. جواد زیتونی. محسن افشار. شاپور کلهر. علی طهماسبی. یحیی ایراندوست. انوش معظمی بازیگران این نمایش هستند و غلامرضا آقاسی در این نمایش نیز شعرخوانی می‌کند.

در نمایش آیینی غبار سعید نقدزاده به عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید، امیر اسکندری طراح چهره‌پردازی، مهدی‌اکبری طراح صحنه، ژاله زکی‌زاده طراح لباس، محمد فرشته‌نژاد آهنگساز، حمیدرضا جوکار و عامر مسافرآستانه طراحان حرکت، ایمان صفرزاده مدیر صحنه، سید هاشم موسوی روابط عمومی و طاهر ده‌پهلوان نیز به‌عنوان مجری طرح با محمدرضا مداحیان کارگردان این نمایش همکاری می‌کنند.

این نمایش تا نیمه اسفند ماه در تالار وحدت برقرار است.

داستان غبار در سرزمین غدیران می‌گذرد که حوادثش شباهت بسیاری به رخدادهایی دارد که انسان معاصر با آن مواجه است.

فصل اول نمایش غبار سال ۹۳ در تالار وحدت روی صحنه رفت که با استقبال کم نظیر مخاطبان همراه بود و یکی از پرمخاطب‌ترین نمایش های آن سال نام گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته ای از هزاران

 • کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت‌ها را در مرده‌شورخانه برگزار کنید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز رضا ساکی خبر آمده است که یکی از گروه‌های تئاتر شهرستان مبارکه مجبور شده است به دلیل نبود سالن برای تمرین به قبرستان متوسل شود و از مرده‌شورخانه قبرستان به عنوان سن نمایش استفاده کند! استفاده از مرده‌شورخانه بسیار استفاده‌ هوشمندانه و دقیقی است. باید آفرین گفت به هنرمندان مبارکه‌ای که چنین طرحی را پیش روی ما گذاشتند. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد کنسرت‌های موسیقی هم در فضای مرده‌شورخانه برگزار شوند. برگزاری کنسرت در مرده‌شورخانه مزایای زیادی دارد که به اختصار به آنها اشاره می‌کنم. یک: در مرده‌شورخانه چون همه در ترس حضور میت به سر می‌برند کسی دل‌ودماغ شادی کردن و دست زدن ندارد. دو: چون فضای مرده‌شورخانه سرد است همه دست‌هایشان را در جیب می‌کنند و لذا کسی اشتباهی دست کسی دیگر را نمی‌گیرد. سه: چون مرده‌شورخانه ترسناک و سرد است کنسرت‌ها از زمان…

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

برگی از تاریخ موسیقی

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004

 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام یا واتساپ
09226521131

ورود به سایت