نوربخش: خبر مدیریت من برای 5 سال در جشنواره فجر صحت ندارد

نوشته شده توسط رضا کلانتری Posted in جشنواره موسیقی فجر 94 بازدید: 12990

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوربخش: خبر مدیریت من برای 5 سال در جشنواره فجر صحت ندارد

نوربخش: خبر مدیریت من برای 5 سال در جشنواره فجر صحت ندارد
نوربخش: خبر مدیریت من برای 5 سال در جشنواره فجر صحت ندارد

طی روزهای گذشته خبرهایی درباره توافق های صورت گرفته برای مدیریت 5 ساله حمیدرضا نوربخش در جشنواره موسیقی فجر در محافل موسیقی زمزمه می شود که نوربخش وجود چنین مسئله ای را تکذیب کرد.

حمیدرضا نوربخش مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر درباره آرشیو و سایت جشنواره موسیقی فجر که الان در دسترس نیست به خبرنگار موسیقی تابناک گفت: سایت جشنواره یکسری نواقص داشت. همچنین آرشیو 30 ساله جشنواره که در این سایت بود یکسری نکات نا مفهوم داشت و ما آن نواقص را برطرف کردیم و در قالب یک پکیج خوب که قابل دسترسی بهتر باشد و گزینه های بهتری داشته باشد ارائه خواهیم کرد؛ البته تمام اطلاعات قبلی موجود است و شنبه سایت اصلی جشنواره موسیقی فجر رونمایی می شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود سایت قبل از آئین گشایش جشنواره موسیقی فجر رونمایی می شد،گفت: بله حق باشماست؛البته یک پروسه ای به همین منظور کار کردیم ولی نتوانستیم سایت را قبل از نشست خبری رونمایی کنیم.

حمیدرضا نوربخش در بخش دیگری از صحبت های خود درباره طراحی جشنواره و اینکه آیا قرار است این تغییرات در دوره های بعدی نیز ادامه دارد باشد، خاطرنشان کرد: هم معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم شورای سیاست گذاری جشنواره موسیقی فجر به این نتیجه رسیده اند که باید طرحی نو برای بقا و تاثیر گذاری جشنواری موسیقی فجر در اندازند. با این حال حتما در دوره های بعدی هم شاهد تغییرات دیگری هستیم.

 

طی یک ماه اخیر خبرهای مختلفی درباره توافق صورت گرفته میان مسئولان ارشاد و حمیدرضا نوربخش برای مدیریت 5 ساله او در جشنواره موسیقی فجر در محافل موسیقی به گوش می رسد که نوربخش در این باره گفت: من اصلا از چنین موضوعی خبر ندارم و می گویم این خبر صحت ندارد.

بر اساس اعلام نوربخش در نشست خبری جشنواره، قرار است برخی مدیران جشنواره های دیگر و اسپانسرهای خارجی در یک برنامه شاهد اجرای گروه های ایرانی باشند. نوربخش درباره اینکه چه گروه هایی برای اجرای مدیران و اسپانسرهای خارجی انتخاب شده اند و ملاک این انتخاب چیست، گفت: بخشی از گروه های نسل دیگر، برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان در سه دوره اخیر جشنواره و همچنین برخی از گروه هایی که برای آنها اجرایی در جشنواره موسیقی فجر تدارک دیده نشده در این اجرای ویژه حضور دارند.