علی قمصری با دو خواننده آفریقایی و اسپانیایی به صحنه می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1135

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی قمصری با دو خواننده آفریقایی و اسپانیایی به صحنه می‌رود

موسیقی هنری ایران: علی قمصری بعداز اجرای موسیقی با گروه حصار به خوانندگی همایون شجریان، خود را برای اجرای موسیقی در کشور کانادا آماده می‌کند. این کنسرت با دو خواننده آفریقایی و اسپانیایی روز ۱۸ دسامبر اجرا می‌شود.

علی قمصری، آهنگساز و نوازنده تار، با اعلام این خبر به ایلنا، گفت: در این کنسرت از اشتراکات موسیقی موسیقی ایرانی و فلامینگو برای سه بخش استفاده می‌شود.

وی افزود: در اجرای ونکوور که در ریستال‌هال دانشگاه یوبی سی برگزار می‌شود؛ با دو خواننده از کشورهای اسپانیا و آفریقا به صحنه خواهم رفت.

این آهنگساز درباره‌ی فضای موسیقی این کنسرت گفت: باتوجه به فرصت کمی که ما برای تمرین داریم، سعی داریم که در بخش اول از موسیقی ایران و در بخش دوم از موسیقی فلامینگو استفاده کنیم. همچنین در بخش سوم تلفیقی نرم که به صورت بداهه‌نوازی است از موسیقی این دو کشور اجرا خواهد شد.

قمصری ادامه داد: همچنین برای این برنامه، اشتراکات دستگاه موسیقی همایون همراه به ترکیب از دستگاه موسیقی سل آرس توسط نوازنده‌ها اجرا می‌شود.

این نوازنده تار گفت: در این کنسرت یک روز که با بلیت فروشی همراه است؛ یک نوازنده گیتار از کاناد، یک نوازنده طبلا از هندوستان و یک نوازنده سه تار که که مقیم کانادا است،‌ مرا همراهی می‌کند.

هفدهم آذر هشتاد و نه