انتخابات خانه موسیقی اسفند آغاز می شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1002

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتخابات خانه موسیقی اسفند آغاز می شود

هیئت مدیره جدید خرداد95 معرفی می شود

انتخابات خانه موسیقی اسفند آغاز می شود
انتخابات خانه موسیقی اسفند آغاز می شود

موسیقی هنری ایران:  انتخابات کانون های خانه موسیقی از اسفند ماه جاری آغاز شود و در نهایت هیئت مدیره جدید این نهاد در خرداد ماه سال آینده معرفی خواهد شد.

به گزارش سرویس موسیقی تابناک فرهنگی، طی جلسه جدید هیئت مدیره خانه موسیقی مصوب شد انتخابات کانون های این نهاد از اسفند ماه جاری آغاز شود و با توجه به پروسه سه ماهه ای که برای انتخابات پیش بینی شده، در نهایت هیئت مدیره جدید در خرداد ماه سال آینده معرفی شود.

 

داریوش پیرنیاکان(دبیر و سخگوی خانه موسیقی ) در این باره به سایت خانه موسیقی گفت: هیئت مدیره ضمن اعلام تاریخ برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری تاکید دارد همه اعضای کانون های ده گانه هر چه پرشورتر در این انتخابات حاضر شوند تا با پشتوانه حضور این اعضا نهاد خانه موسیقی در آینده با قدرتی بیش از پیش در راه منافع صنفی اهالی موسیقی ایران قدم بردارد.

 

سخنگوی خانه موسیقی با اشاره به روند انتخابات خانه موسیقی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده انتخابات کانون ها از اسفند ماه سال جاری آغاز می شوند و با توجه به تعطیلات نوروزی با روندی دو - سه ماهه انتخابات به پایان می رسد و نهایتا در خرداد آینده و با تشکیل مجمع عمومی خانه موسیقی -با حضور نمایندگان منتخب کانونها- هیئت مدیره اصلی انتخاب می شود.

 

وی همچنین عنوان کرد: برنامه انتخابات کانونهای ده گانه بزودی از طریق سایت خانه موسیقی اطلاع رسانی شود و امیدواریم همانگونه که شورای عالی هم تاکید کرده است طبق برنامه و با همکاری همه اعضا انتخابات پرشوری داشته باشیم.

 

این در حالی است که به گمان بسیاری از منتقدان خانه موسیقی، هیئت مدیره کنونی این نهاد مرتکب تخلفاتی شده و یک هیئت مدیره متخلف نیز صلاحیت برگزاری یک انتخابات سالم را ندارد. از این رو طی دو ماه اخیر سه جلسه میان منتقدان خانه موسیقی و دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده که قرار است نتیجه نهایی آن طی روزهای آینده منتشر شود.

بیستم بهمن نود و چهار

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131