تازه‌های دفتر موسیقی صداوسیما منتشر شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1061

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تازه‌های دفتر موسیقی صداوسیما منتشر شد

تازه‌های دفتر موسیقی صداوسیما منتشر شد
تازه‌های دفتر موسیقی صداوسیما منتشر شد

موسیقی هنری ایران: ماهرو، قطعه آسمانی، پناهم باش، عشق وطن، زندگی، مادر و «گمشده» از جمله عناوین بخشی از آثار ارسالی دفتر موسیقی و سرود صداوسیما است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آهنگ «زندگی پر پیچ و خمه» با آهنگسازی و تنظیم عماد دلاوری، شعر غلامعلی صفری و صدای امیر هوشنگ ابراهیمی، آهنگ «ماهرو» با آهنگسازی و تنظیم امین حیدری، شعر اسیری لاهیجانی با صدای امیر هوشنگ ابراهیمی و آهنگ «قطعه آسمانی» با آهنگسازی، تنظیم و صدای حمید قربانی و شعر محمد حسین قربانی از جمله آثاری هستند که به تازگی از طرف دفتر موسیقی و سرود صداوسیما در اختیار شبکه های رسانه ملی قرار گرفته است.

همچنین قطعات «پناهم باش» با آهنگسازی و تنظیم بهنام کریمی، شعر طهمورث پور شیر محمد و صدای بهزاد رضازاده، «عشق وطن» با آهنگسازی و تنظیم مجید رضازاده، شعر شهره قائد و صدای داود ناقور، «زندگی» با آهنگسازی و تنظیم محمد کلهر، شعر سعید قیصر، صدای محمد قلی پور، «خدایا تو عشق من» با آهنگسازی و تنظیم میثم جمشیدپور، شعر پیمان یاراحمدی و صدای سعید جعفری، «مادر» با آهنگسازی، تنظیم و صدای امیر هوشنگ شاهرخی و شعر سروش کریمی به تازگی از طرف دفتر موسیقی و سرود صداوسیما منتشر شده است.

آهنگ «گمشده» با آهنگسازی، تنظیم و صدای نوید مولوی و شعر کوروس احمدی، آهنگ «تصورت» با آهنگسازی و تنظیم فرهاد برنجان، شعر طهمورث پور شیر محمد و صدای مجید آریان، آهنگ «یه لحظه» با آهنگسازی و تنظیم حسن فراهانی، شعر طهمورث پور شیر محمد و صدای پدرام اخلاقی، آهنگ «ماه و کمونچه» با آهنگسازی و تنظیم و صدای گرشا رضایی و شعر امیرحسین الهیاری، آهنگ «ماه تمام» با آهنگسازی و تنظیم شاهین خسرو آبادی، شعر محمد پور رضوی و صدای بهرام حسین زاده، آهنگ «چشم به راه» با آهنگسازی، تنظیم و صدای گرشا رضایی در قالب پاپ، محلی و ارکسترال با مضامین مختلف اجتماعی، معنوی و عاطفی شماری از تازه های ارسالی دفتر موسیقی و سرود صداوسیماست که برای بهره برداری و پخش در اختیار شبکه های رسانه ملی قرار گرفته است.

بیست و پنجم بهمن نود و چهار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131