تعیین ساختار و گروه برگزارکننده موسیقی فجر ۳۲ با جلسات کارشناسی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 753

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعیین ساختار و گروه برگزارکننده موسیقی فجر ۳۲ با جلسات کارشناسی
تعیین ساختار و گروه برگزارکننده موسیقی فجر ۳۲ با جلسات کارشناسی
تعیین ساختار و گروه برگزارکننده موسیقی فجر ۳۲ با جلسات کارشناسی

 

موسیقی هنری ایران: سرپرست دفتر موسیقی ارشاد اعلام کرد جلسات کارشناسی به زودی برای تعیین ساختار و نیروهای برگزارکننده سی و دومین جشنواره موسیقی فجر برگزار می‌شود.

 

فرزاد طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به اینکه با معرفی نشدن دبیر یا مدیر دوره سی و دوم جشنواره موسیقی فجر در مراسم اختتامیه، چه زمانی مدیر دوره بعدی انتخاب خواهد شد، توضیح داد: طی روزهای آینده جلسات کارشناسی هم برای ارزیابی این دوره از جشنواره و هم انتخاب مجموعه برگزار کننده دوره بعدی برگزار می شود که به طور حتم بعد از برگزاری این نشست ها و جمع بندی های لازم مجموعه مدیریت بعدی جشنواره به رسانه‌ها و هنرمندان معرفی خواهد شد.

 

وی در پاسخ به اینکه آیا ساختار سی و دومین جشنواره موسیقی فجر هم بر طبق ساختار مدیر و دبیر خواهد بود یا خیر؟ تاکید کرد: همین موضوعی که شما به آن اشاره کردید نیز یکی از مباحثی است که در این جلسات مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت به هر حال تاکید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بر این مبناست که مجموعه مدیریتی جشنواره بعدی نیز هر چه زودتر مشخص شود که بتوانیم هماهنگی بیشتری برای هرچه بهتر برگزار کردن جشنواره  آینده داشته باشیم.

 

سرپرست دفتر موسیقی وزارت ارشاد درباره ارزیابی خود از برگزاری جشنواره سی و یکم موسیقی فجر بیان کرد: به طور کلی تغییر اساسی ساختار جشنواره را مثبت ارزیابی می کنم و تغییرات ساختاری جشنواره باید به سمتی باشد که ما شاهد حرکت رو به جلوی موسیقی ایران باشیم و من معتقدم با این ساختاری که برای جشنواره در نظر گرفته شده می‌توانیم شاهد اتفاقات مثبتی در این زمینه باشیم.

 

طالبی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: همانطور که گفتم تاکید دفتر موسیقی وزارت ارشاد معرفی هرچه زودتر مجموعه برگزارکننده جشنواره سی و دوم موسیقی فجر است که امیدوارم طی روزهای آینده با برپایی جلسات ارزیابی و کارشناسی، این افراد معرفی شوند.

 

سوم اسفند نود و چهار

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131