درخواست مانی رهنما از نمایندگان مجلس: به محیط‌ زیست اهمیت دهید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 998

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درخواست مانی رهنما از نمایندگان مجلس: به محیط‌ زیست اهمیت دهید

درخواست مانی رهنما از نمایندگان مجلس: به محیط‌ زیست اهمیت دهید
درخواست مانی رهنما از نمایندگان مجلس: به محیط‌ زیست اهمیت دهید

 

موسیقی هنری ایران: مانی رهنما (خواننده موسیقی پاپ) با حضور در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان صادقیه رای خود را به صندوق انداخت.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ مانی رهنما که در حرکت نمادین با دوچرخه و لباس رسمی ورزش دوچرخه‌سواری در این شعبه اخذ رای حاضر شده بود؛ درباره انگیزه وعلت حضورش در این دوره از انتخابات گفت: هدفم از پوشیدن لباس ورزشی دوچرخه‌سواری و رساندن خود به حوزه با دوچرخه این بود که به صورت نمادین به مسئله محیط‌زیست و بحران‌های محیط‌ زیستی درحال حاضر کشور اشاره کنم. ضرورت ورزش آن هم ورزشی مانند دوچرخه‌سواری از لزوم تفریح گذشته و به یک نیاز برای حفظ محیط‌زیست تبدیل شده است.

 

رهنما درباره خواست و مطالبات خود از نمایندگان آتی نیز گفت: توجه ویژه به مسئله هنر موسیقی، سالن‌های برگزاری کنسرت و هماهنگی در حفظ‌ مجوزهای کنسرت‌ها درکنار توجه ویژه به مسئله ورزش همگانی ازجمله مطالبات من است که امیدوارم هر گروه یا جناحی بر سر کار آمد؛ نسبت به آنها اهتمام داشته باشد.

 

وی افزود: امیدواریم با این حضور مردم؛ مجلس آتی در هماهنگی مناسب و خوبی که با دولت آقای روحانی از خود نشان می‌دهد به پیشبرد کارها خصوصا در عرصه محیط‌زیست و فرهنگ و هنر کمک کند.

 

از حاشیه حضور رهنما در مسجد امام صادق (ع) توجه فوق‌العاده مجریان و خبرنگاران تلویزیونی و تقاضای مکرر برای گرفتن عکس سلفی ازسوی آنها بود.

 

هفتم اسفند نود و چهار

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131