کنسرت محمدرضا شجریان به دلیل توصیه پزشک معالجش لغو شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 783

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت محمدرضا شجریان به دلیل توصیه پزشک معالجش لغو شد

کنسرت محمدرضا شجریان به دلیل توصیه پزشک معالجش لغو شد
کنسرت محمدرضا شجریان به دلیل توصیه پزشک معالجش لغو شد

موسیقی هنری ایران: محمدرضا شجریان با انتشار متنی درباره ادامه معالجات پزشکی اش، از لغو کنسرت فروردین ماه خود در ارمنستان خبر داد.

محمدرضا شجریان قرار بود نوروز 95 به همراه گروه شهناز در شهر ایروان کشور ارمنستان کنسرتی را به روی صحنه ببرد که این کنسرت به دلیل توصیه های اخیر پزشک معالج شجریان لغو شد.

 

محمدرضا شجریان در متنی که به همین مناسبت منتشر کرده آورده است:

 

باطلاع دوستداران و علاقمندان مهربانم ميرسانم

امروز ششم اسفندماه ١٣٩٤ پزشك معالجم موردي را در ام آر آي اخيرم مشاهده كرد كه قاطعانه از من خواست سفرم را لغو كرده تا براي ٦ تا ٨ هفته زير نظر ايشان بمعالجه و درمان مورد ديده شده بپردازيم من هم با اكراه مجبور بپذيرفتن آن شدم.

لذا با همه تمهيدات و برنامه ريزي هائي كه براي كنسرت دوازدهم فروردين ماه ٩٥ شهر ايروان ارمنستان انجام داده بوديم و همچنان با استقبال گرمتان روبرو هستيم ، با پوزش خواهي از شما دوستداران عزيزم يادآور شوم بخاطر وضع پيش آمدۀ نابهنگام ، در تاريخ مقرر از ديدار با شما مهربانانم محروم خواهم بود . اميد است پوزش مرا بپذيريد تا در آينده اي هرچه نزديكتر توفيق خدمت گزاري هميشگي نصيبم گردد و از شرمندگيتان برون آيم . ديگر اطلاعات و تصميمات بعدي در اين مورد نيز از طريق سايت رسمي ام بآگاهيتان خواهد رسيد .

خدمتگزارتان    محمدرضا شجريان

 

 

هشتم اسفند نود و چهار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131