مرادخانی استعفای علی رهبری را نپذیرفت/ فرصت یک هفته ای به مسئولین

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1061

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرادخانی استعفای علی رهبری را نپذیرفت/ فرصت یک هفته ای به مسئولین

مرادخانی استعفای علی رهبری را نپذیرفت/ فرصت یک هفته ای به مسئولین
مرادخانی استعفای علی رهبری را نپذیرفت/ فرصت یک هفته ای به مسئولین

 

موسیقی هنری ایران: در پی استعفای علی رهبری مدیرهنری و رهبر ارکستر سمفونیک تهران ، علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این استعفا را نپذیرفت.

 

علی رهبری در نامه ای که در اختیار تابناک فرهنگی قرار داده آورده است :«شب گذشته به دعوت آقای علی مراد خانی معاون هنری وزیر ارشاد در حضور آقای پیروزپی جلسه ای در موزه موسیقی داشتیم که از ساعت ۲۱ تا یک بامداد بطول انجامید.

 

 

 

آقای مراد خانی ضمن تایید بر پیشرفتهای بی نظیر در نظم و کیفیت  هنری  ارکستر سمفونیک تهران  در ۱۲ ماه گذشته بارها اشاره کردند که ما به هیچ وجه نمی خواهیم شما ارکستر و راهی را که پیش گرفته اید؛ترک کنید.

 

 

 

معاون هنری وزیر از من خواستند که یک هفته صبر کنم تا ایشان بعد از بررسی کامل نارضایتی های من از بنیاد رودکی راهی را برای ادامه کار ارکستر سمفونیک تهران  پیشنهاد کنند.

 

من شخصا به قول ایشان اطمینان می کنم و یک هفته دیگر صبر خواهم کرد

 

 

 

روز گذشته(سه شنبه 11 اسفند) علی رهبری با انتشار نامه ای گلایه آمیز که خطاب به علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشته شده بود از سمت مدیرهنری و رهبری ارکستر سمفونیک تهران استعفا داده بود.

 

دوازدهم اسفند نود و چهار

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131