خانه موسیقی شکایتش از ساسان فاطمی را پس می گیرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 991

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانه موسیقی شکایتش از ساسان فاطمی را پس می گیرد

خانه موسیقی شکایتش از ساسان فاطمی را پس می گیرد
خانه موسیقی شکایتش از ساسان فاطمی را پس می گیرد

 

موسیقی هنری ایران: با توجه به حضور ساسان فاطمی در محل خانه موسیقی و برطرف کردن سوءتفاهمات به وجود آمده، این نهاد شکایت خودش را پس می گیرد.

 

در پی اختلافات پیش آمده بین آقای ساسان فاطمی(عضو اسبق هیئت مدیره خانه موسیقی) با این نهاد که به رسانه ها کشیده شده بود، برخی از پیشکسوتان و هنرمندان برجسته به منظور جلوگیری از سوء استفاده ها که در نهایت به تضعیف صنف می انجامد خواستار حل و فصل مسائل پیش آمده شدند.

بر این اساس جلسه ای با حضور برخی از اعضای هیئت مدیره و شورای عالی و دیگر مدعوین و همچنین آقای ساسان فاطمی به منظور مرتفع کردن این سوءتفاهمات در محل خانه موسیقی برگزار شد.

در پایان این جلسه صورتجلسه ای با این مضمون به تائید و امضای حاضران رسید:

جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره خانه و چند مدعو از اهالی موسیقی در تاریخ 12 اسفند 1394 به منظور حل و فصل موارد اختلافی فی مابین آقای دکتر فاطمی با مجموعه خانه موسیقی برگزار گردید.

در این جلسه بعد از صحبت های طرفین واستماع مسائل و موضوعاتی که در رسانه ها مطرح شده است، آقای فاطمی اظهار داشتند تمامی موارد و صحبت هایی که از جانب ایشان در خصوص تهمت های مالی و غیره در مورد خانه موسیقی مطرح شده سوء تفاهم بوده است و ایشان در این زمینه ها وارد نشده است.

در ادامه جلسه آقای فاطمی اظهار داشتند مسائل واختلاف نظر وی با خانه موسیقی صرفا در مورد اجرای اساسنامه خانه موسیقی بوده است و کوشش خواهد شد با همکاری طرفین این مسائل حل و فصل شود.

در ادامه جلسه طرفین به توافق رسیدند با توجه به نزدیک بودن انتخابات خانه موسیقی، برگزاری مجامع عمومی کانون هاباحضور هیئت نظارت که از سوی وزارت ارشاد تعیین خواهد شد برگزار شود.

در پایان بعد از اقناع طرفین و حل و فصل مسائل اختلافی مقرر شد در اسرع وقت خانه موسیقی شکایت خود از آقای فاطمی را پس بگیرد.  
داود گنجه ای، هوشنگ کامکار(از اعضای شورای عالی) تقی ضرابی، محمدسریر، نصرالله ناصح پور، داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا نوربخش(از اعضای هیئت مدیره)، مجید کیانی(موسیقیدان و عضو کانون پژوهشگران)، محمدموسوی(مدیر موسسه ماهور)، عبدالحسین مختاباد(عضو کانون خوانندگان و عضو شورای شهر)، حميدرضاعاطفى ،بابک خضرایی(از اعضاى کانون پژوهشگران) و حمیدرضا رضایی از اعضای حاضر در این جلسه بودند.

 

سیزدهم اسفند نود و چهار