حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 960

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره
حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

از دستور معاون هنری خبر ندارم

 

مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از ارائه قریب الوقوع گزارش عملکرد مالی دبیرخانه این دوره جشنواره طبق وعده های قبلی خود در نشست خبری این رویداد موسیقایی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی و مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر در حاشیه مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال ۹۴ که چهارشنبه شب نوزدهم اسفند در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر چگونگی ارائه گزارش شفاف عملکرد مالی این دوره از جشنواره که در نشست خبری این رویداد وعده آن را داده بود، توضیح داد: به زودی گزارش مالی شفافی از عملکرد مالی جشنواره سی و یکم به اهالی رسانه ارائه خواهد شد. البته سعی ما بر این است که اگر امکانات فراهم شود در این مورد نشستی را برگزار کنیم اما مطمئن باشید طبق وعده ای که از قبل داده بودم، این اتفاق به طور حتم انجام خواهد گرفت.

 

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر دستور معاونت هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نظارت عملکرد مالی جشنواره موسیقی توسط یک بازرس دولتی گفت: بنده در جریان این دستور آقای مرادخانی نیستم اما به هر حال می دانم که نهادهای بازرسی و ناظر بر عملکرد مالی جشنواره های دولتی همواره از ابتدای کار به عنوان نهاد ناظر حضور داشته و دارند. کما اینکه نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور از ابتدا تا انتهای جشنواره موسیقی فجر برای نظارت عملکرد مالی جشنواره حضور داشتند. اساسا هم مگر تا به امروز بررسی نمی شده که معاونت هنری بخواهد بازرس دولتی را برای بررسی عملکرد مالی جشنواره تعیین کند؟ به هر حال روال مالی هر جشنواره ای به دلیل اینکه به نوعی زیر نظر معاونت هنری است خود به خود در حال بررسی است، ضمن اینکه سازمان بازرسی کل کشور نیز در ماجرا همیشه حضور داشته و خواهد داشت.  

 

حمیدرضا نوربخش در نشست خبری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر به اهالی رسانه وعده داده بود که بعد از پایان برگزاری این دوره از جشنواره گزارش مالی شفافی را از عملکرد دبیرخانه به اهالی رسانه ارائه خواهد داد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131