حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 966

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره
حمید رضا نوربخش و ارائه گزارش مالی جشنواره

از دستور معاون هنری خبر ندارم

 

مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از ارائه قریب الوقوع گزارش عملکرد مالی دبیرخانه این دوره جشنواره طبق وعده های قبلی خود در نشست خبری این رویداد موسیقایی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی و مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر در حاشیه مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال ۹۴ که چهارشنبه شب نوزدهم اسفند در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر چگونگی ارائه گزارش شفاف عملکرد مالی این دوره از جشنواره که در نشست خبری این رویداد وعده آن را داده بود، توضیح داد: به زودی گزارش مالی شفافی از عملکرد مالی جشنواره سی و یکم به اهالی رسانه ارائه خواهد شد. البته سعی ما بر این است که اگر امکانات فراهم شود در این مورد نشستی را برگزار کنیم اما مطمئن باشید طبق وعده ای که از قبل داده بودم، این اتفاق به طور حتم انجام خواهد گرفت.

 

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر دستور معاونت هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نظارت عملکرد مالی جشنواره موسیقی توسط یک بازرس دولتی گفت: بنده در جریان این دستور آقای مرادخانی نیستم اما به هر حال می دانم که نهادهای بازرسی و ناظر بر عملکرد مالی جشنواره های دولتی همواره از ابتدای کار به عنوان نهاد ناظر حضور داشته و دارند. کما اینکه نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور از ابتدا تا انتهای جشنواره موسیقی فجر برای نظارت عملکرد مالی جشنواره حضور داشتند. اساسا هم مگر تا به امروز بررسی نمی شده که معاونت هنری بخواهد بازرس دولتی را برای بررسی عملکرد مالی جشنواره تعیین کند؟ به هر حال روال مالی هر جشنواره ای به دلیل اینکه به نوعی زیر نظر معاونت هنری است خود به خود در حال بررسی است، ضمن اینکه سازمان بازرسی کل کشور نیز در ماجرا همیشه حضور داشته و خواهد داشت.  

 

حمیدرضا نوربخش در نشست خبری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر به اهالی رسانه وعده داده بود که بعد از پایان برگزاری این دوره از جشنواره گزارش مالی شفافی را از عملکرد دبیرخانه به اهالی رسانه ارائه خواهد داد.