مجوز 16 آلبوم، 8 تک آهنگ و 3 کنسرت طی هفته گذشته صادر شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 874

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجوز16آلبوم، 8 تک آهنگ و 3 کنسرت طی هفته گذشته صادر شد

مجوز 16 آلبوم، 8 تک آهنگ و 3 کنسرت طی هفته گذشته صادر شد
مجوز 16 آلبوم، 8 تک آهنگ و 3 کنسرت طی هفته گذشته صادر شد

 

مجوز 16 آلبوم صوتی و تصویری و 8 تک آهنگ طی هفته گذشته صادر شده است که از این میان، 5 آلبوم به موسیقی کلاسیک ایرانی و 2 آلبوم موسیقی محلی و 6 آلبوم موسیقی پاپ و 1 آلبوم به موسیقی کلاسیک اختصاص دارد.

 

مجوز 2 آلبوم تصویری نیز طی هفته گذشته با نام‌های «داستان نه تازه» و «عاشقی شو» صادر شده است.

 

بنا بر همین گزارش 8 تک آهنگ با نام‌های، «معجزه»، «شعر من»، «خواست به من باشه»، «بی غرور از توست»، «تو رو انتخاب کردم»، «جانان»،  «I was baby»، نیز در این هفته مجوز دریافت کرده‌اند.

 

بنابر اعلام دفتر موسیقی، مجوز 3 اجرای صحنه‌ای  نیز صادر شده که این کنسرت‌ها عبارتند از؛  گروه «بنیامین بهادری» که در دهم فروردین ماه در سالن سید رسول حسینی در شهرستان ساری در دو سانس به روی صحنه خواهند رفت و روز دوازدهم فروردین ماه و در همان شهر و سالن، کنسرت «محمد علیزاده» برگزار خواهد شد و گروه «آدیوس» نیز در 9 و 10 اردیبهشت ماه سال آینده در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131