صفاریان و نعمت‌اللهی برای تحویل سال شبکه پنج می‌خوانند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1121

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صفاریان و نعمت‌اللهی برای تحویل سال شبکه پنج می‌خوانند

صفاریان و نعمت‌اللهی برای تحویل سال شبکه پنج می‌خوانند
صفاریان و نعمت‌اللهی برای تحویل سال شبکه پنج می‌خوانند

 

قطعه جدیدی برای تحویل سال توسط این دو هنرمند اجرا شده است.

 

بهروز صفاریان تنظیم‌کننده و خواننده کشورمان در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص قطعه جدید خود چنین گفت: من همراه با روزبه نعمت‌اللهی قطعه‌ای را به مناسبت نوروز آماده کرده‌ایم که به طور تقریبی تمام شده و فقط مراحل تکمیلی تنظیم آن باقیمانده است. قرار بر این بود که ویدئو کلیپی را هم برای این آهنگ آماده کنیم که متأسفانه به دلیل کمبود زمان این کار میسر نشد.

 

وی ادامه داد: این قطعه از شبکه پنج سیما و در برنامه تحویل سال پخش خواهد شد که تنظیم را خودم انجام داده‌ام؛ اما به احتمال زیاد از دوستان مختلف دیگری هم کمک خواهیم گرفت تا به زمان مشخصی برسیم. ملودی هم توسط روزبه نعمت‌اللهی ساخته شده است. در واقع یک کار مشترک و هم‌خوانی بین من و نعمت‌اللهی است.

 

صفاریان در خصوص فضای قطعه عنوان کرد: فضای این آهنگ آرام است؛ چون اعتقاد من بر این است که وارد سال و جریان جدید شدن همیشه یک حزن و اندوه خاصی را به همراه دارد و من به شخصه به فضای شاد آن علاقه‌مند نیستم. چون تحویل سال و آن ایام یک غم خاصی دارد که در خلوت هر آدمی است و به خصوص آنهایی که از همدیگر دور هستند.

 

این تنظیم‌کننده درباره وضعیت جسمی «نعمت‌اللهی» نیز خاطرنشان کرد: خدا را شکر ایشان حالشان خوب و رو به بهبود است و امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131