آقای معتمدی با من عکس می‌گیری؟افتادن در دام یک جیب‌بر

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1093

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آقای معتمدی با من عکس می‌گیری؟افتادن در دام یک جیب‌بر

آقای معتمدی با من عکس می‌گیری؟افتادن در دام یک جیب‌بر
آقای معتمدی با من عکس می‌گیری؟افتادن در دام یک جیب‌بر

 

خواننده موسیقی ایرانی با اشاره به برگزاری کنسرت های متعددی که در تهران و شهرستان ها داشته، از اقدام قابل توجه و بسیار عجیب یک تماشاگر نما بعد از پایان اجرای یکی از کنسرت هایش گفت.

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که این روزها برای برپایی چند کنسرت در اروپا و آمریکا حضور دارد، درباره یکی از خاطرات شیرین و به یاد ماندنی که از حضور در جریان برگزاری کنسرت هایش اتفاق افتاده، به خبرنگار مهر توضیح داد: به هر حال حضور در برنامه های مختلف و اجراهای زنده در تهران، شهرستان ها و حتی خارج از کشور برای هر هنرمندی اعم از نوازنده و خواننده دربرگیرنده خاطرات تلخ و شیرینی است که من همیشه آرزو می کنم این خاطره های شیرین همواره بیشتر از تلخی های موسیقی باشد.

وی افزود: یکی از خاطراتی که همین چند وقت پیش در حاشیه برگزاری یکی از کنسرت هایم در شهرستان افتاد و برایم هم عجیب بود و هم شیرین مربوط به یکی از تماشاگرانی است که در پایان کنسرت به شکل جالب توجهی سعی داشت تا هر طور که شده از من جیب بری کند. روایت ماجرا هم به این گونه بود که من مطابق معمول پایان کنسرت ها بعد از تعویض لباس و استراحتی کوتاه از تالار محل اجرا خارج و به سمت هتل محل اقامت حرکت می کردیم. در این بین هستند مخاطبان عزیزی که تمایل دارند عکس هایی را به رسم یادگاری با هنرمندان بیندازند که این قاعده از کنسرت ما هم مستثنی نبود.

این خواننده موسیقی ایرانی گفت: وقتی در خیابان حضور پیدا کردیم تعدادی از مخاطبانی که در کنسرت حضور داشتند با لطف زیادی که به بنده داشتند شروع به عکاسی کردند اما یکی از آنها که اتفاقا چهره بامزه و شوخی داشت دائم به من اصرار می کرد که می خواهد در تیپ های مختلف از من عکاسی کند. من هم از همه جا بی خبر به فرمایشات این عزیز گوش می کردم و او مرتب در تیپ های مختلفی که از من می خواست مشغول عکاسی بود تا اینکه در این بین متوجه شدم که در این شلوغی دوست محترمی که اصرار زیادی به عکاسی دارد، دستان مبارک خود را در جیب های من می کند و بسیار هم اصرار دارد که حتما دستاوردی از این تلاش و کوششی که به خرج داده، داشته باشد اما متاسفانه در جیب های من پولی وجود نداشت و آن تماشاگرنمای محترم هم در نهایت به هدف خود نرسید.

معتمدی یادآور شد: البته بعد از مدتی هم مشخص شد که این دزد محترم اصولا تماشاگر کنسرت ها نبوده و از این شیوه به عنوان یکی از سبک های مختلف دزدی استفاده می کرده است. به هر حال من در آن زمان به شدت خنده ام گرفته بود که این آقای دزد محترم با وجود تمام تلاشی که کرد و اتفاقا من هم متوجه اصرار او برای جیب بری از خودم شده بودم، نتوانسته بود پولی را از جیب های من بردارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131