مازیار فلاحی: از دختر شهید تندگویان اجازه گرفتم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 915

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مازیار فلاحی: از دختر شهید تندگویان اجازه گرفتم

مازیار فلاحی: از دختر شهید تندگویان اجازه گرفتم
مازیار فلاحی: از دختر شهید تندگویان اجازه گرفتم

 

ترانه «لیلا»، «جاودانگی» و قطعات شاد در کنسرت شب گذشته مازیار فلاحی مورد اقبال مخاطبان بود.

 

به گزارش خبرنگار موسیقی و هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، یکشنبه شب مازیار فلاحی در برج میلاد به اجرای نوروزی خود در  پرداخت.

 

مازیار فلاحی با دو قطعه شاد کار خود را آغاز کرد و سپس به گفتگو با مخاطبان پرداخت و عید را تبریک گفت و برای خودش و علاقمندانش سال موفقیت آمیزی آرزو کرد و یک قطعه بی کلام شاد نزدیک به موسیقی جنوبی به حاضران هدیه شد.

 

ترانه «کنار سیب و رازقی» سومین قطعه با کلام مازیار بود و پس از آن «دل دیوونم»،«ماه هفتم» و «تو رو دوست دارم» اجرا شد، تا میانه اجرا، کارگردانی نور پردازی و تصاویر بک استیج معمولی و در حد و اندازه کنسرت نوروزی نبودند. در قطعات اولیه بنظر می‌رسید صدای خواننده و موسیقی هم لول نیستند که البته می‌تواند بخاطر مشکل صدای سالن همایش های برج میلاد نیز باشد.

 

فلاحی برای اجرای ترانه بعدی پشت پیانو نشست و پیش از آغاز گفت: در نظر دارم پکیج های بهاری و تابستانی ارائه کنم که ممکن است این قطعه نیز در آنها باشد که ملودی آرامی داشت. برای قطعه هشتم علی عطشانی کارگردان سینما یک ویدئو از فیلم «یادم تو را فراموش» آماده کرده بود که فلاحی نیز برای اولین بار در کنسرت آن را همزمان با اجرا می دید، البته بخاطر عدم هماهنگی بخشی از این ویدئو در زمان اجرای قطعه قبلی روی نمایشگرهای سالن پخش شد که در میانه اجرا از نمایشگرها حذف شد.

 

 «جاودانگی» از ترانه های زیبای او در شب کنسرت برج میلاد بود که قبل از اجرای آن گفت: این ترانه متعلق به شهید تندگویان است و من قبل از اینکه از دختر شهید در ترانه نام ببرم از وی اجازه گرفتم. «آخرین نفس» و پس از آن ترانه زیبا و فراگیری که مخاطبان آن را با نام «لیلا» می شناسند در سالن همخوانی شد. فلاحی ترانه «دروغه» را گیتار نوازی اجرا کرد و در ادامه «تاب گیسو» و یک قطعه جدید که گفت: این ترانه راجع به خودم است اجرا شد.

 

در قطعه چهاردهم مازیار به فضای مورد علاقه خودش برگشت و گفت: من همیشه فکر می‌کردم خواننده آدم‌های عاشق هستم اما متوجه شدم خواننده آدم‌های شکست خورده عشقی هستم و بعد از آن ترانه « لعنت به من» و «دلم گرفته» را اجرا کرد.

 

ترانه بعدی از روی کاغذ خوانده شد و قبل از آن نیز گفت مجبورم این آهنگ را مثل اخبار بخوانم و «دل تنها» برای حاضران در سالن اجرا و پس از آن  «ازت متشکرم» اجرا شد و در ادامه با کنایه گفت اینجا همه چیز واقعی است و در گروه من واقعا همه می نوازند.

 

«قربون مست نگاهت»، «برای باران»، « دوست دارم»، «یه روز  صافی، یه روز ابری»، «نفرین به تو»، «تیغ عشق»، «مترسک»و آخرین ترانه «خوشبختی» بود که به اجرا در آمد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131