مهدی وجدانی: بازگشت علی رهبری هنوز قطعی نیست

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1092

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهدی وجدانی: بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک هنوز قطعی نیست

مهدی وجدانی: بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک هنوز قطعی نیست
مهدی وجدانی: بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک هنوز قطعی نیست

 

بررسی اتفاقات

 

مدیر روابط عمومی معاونت هنری اعلام کرد تا این لحظه خبر بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک تهران تایید نمی شود.

 

مهدی وجدانی مدیر روابط عمومی معاونت هنری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مساله بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک تهران و مسئولیتی که در این مجموعه برعهده خواهد داشت توضیحاتی را ارائه داد.

 

وی در این گفتگو تاکید کرد: در خصوص خبر بازگشت جناب آقای رهبری به اركستر سمفونیک به استحضار می رسانم مسائل و موضوعات مربوط به اركستر سمفونیک در دست بررسی است و تا این لحظه باید به اطلاع برسانم این موضوع تایید نمی شود.

 

وجدانی افزود: هفته آینده در جلساتی كه در این خصوص تشكیل می شود خبر قطعی و نهایی اعلام خواهد شد. در جلسات پیش رو درباره اینکه ارکستر سمفونیک چگونه و در چه ساختاری اداره شود نیز بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

 

مدیر روابط عمومی معاونت هنری توضیح بیشتر درباره جزئیات اتفاقات نهم فروردین ماه ارکستر سمفونیک تهران و سخنان علی رهبری را به زمانی موکول کرد که جلسات تصمیم گیری برگزار شده باشد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131