بدهی موسسه هنرهای معاصر به جشنواره موسیقی فجر پرداخت نشده‌است

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1009

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بدهی موسسه هنرهای معاصر به جشنواره موسیقی فجر پرداخت نشده‌است

بدهی موسسه هنرهای معاصر به جشنواره موسیقی فجر پرداخت نشده‌است
بدهی موسسه هنرهای معاصر به جشنواره موسیقی فجر پرداخت نشده‌است

 

درحالیکه موسسه توسعه هنرهای معاصر از پرداخت تمامی قراردادهای جشنواره سی و یکم خبر داده؛ امیر بهاری اعلام کرد که هنوز این موسسه با تیم روابط عمومی تسویه حساب نکرده و از بی‌توجهی موسسه به شان تیم رابط عمومی انتقاد کرد.

 

امیر بهاری (مدیر روابط عمومی سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اعلام اینکه هنوز قرارداد تیم روابط عمومی تسویه نشده؛ گفت: ما با مسئولان جشنواره قرار داشتیم که تا دوم اسفند ماه سال نود و چهار با تیم روابط عمومی تسویه حساب شود اما بعد از پیگیری‌های مکرر؛ نهایتا اعلام کردند قرارداد با دوماه تاخیر پرداخت می‌شود.

 

او ادامه داد: 19 اسفند بود که بعد از پیگیری‌های زیاد به من اعلام شد تا برای گرفتن چک در تاریخ شنبه 22 اسفند به موسسه توسعه هنرهای معاصر مراجعه کنم. آن روز به من گفتند چک می‌خواهید یا پول مستقیم به حسابتان واریز شود. چون ساعت کاری رو به اتمام بود گفتم به حساب واریز کنند و چک نگرفتم. پس از گذشت 5 روز که رزوهای پایانی سال بودند، با وجود پیگیری و تماس‌های متعدد، نهایتا یکی از دوستان در موسسه به من خبر داد که پرداخت به بعد از عید موکول شده است..

 

بهاری با بیان اینکه تیم روابط عمومی از 9 نفر از بهترین خبرنگاران موسیقی تشکیل شده بود؛ افزود: من امروز ناگزیرم این حرف‌ها را بزنم تا سال‌های آینده با همکاران و هم‌صنف‌هایم رفتاری در شان‌ آنها صورت بگیرد. دوستان ما در موسسه توسعه هنرهای معاصر گفتند با تمامی هنرمندان تا پایان سال 94 تسویه حساب شده که البته می‌دانیم و شنیدیم که هنوز برخی قراردادشان پرداخت نشده ولی به مصلحت حرفی نمی‌زنند. اما اگر با همه تسویه شده، این بسیار ناراحت کننده است که تیم روابط عمومی در اولویت قرار نداشته است.

 

روابط عمومی جشنواره سی و یکم موسیقی فجر همچنین توضیح داد: یکی از دلایلی که باعث شد من درباره این مسئله حرف بزنم؛ این بود که اغلب هنرمندان برای صلاح دید خودشان درباره خیلی مسائل صحبت نمی‌کنند و به نوعی اجازه می‌دهند که حقشان خورده شود تا در آینده فعالیت هموارتری داشته باشند. از آنجایی که من از روزنامه‌نگارانی هستم که به شدت منتقد این رفتار هستیم؛ این مسئله را اعلام کردم تا شاید سال‌های آینده شاهد چنین رفتارهایی نباشیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131