شورای عالی خانه موسیقی بیانیه داد/دعوت برای یک انتخاب

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1223

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شورای عالی خانه موسیقی بیانیه داد/دعوت برای یک انتخاب

شورای عالی خانه موسیقی بیانیه داد/دعوت برای یک انتخاب
شورای عالی خانه موسیقی بیانیه داد/دعوت برای یک انتخاب

شورای عالی خانه موسیقی با انتشار بیانیه ای از منتقدان و هنرمندان جوان عرصه موسیقی خواست تا در انتخابات این نهاد صنفی شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای عالی خانه موسیقی در بیانیه ای از جوانان و تازه نفسان عرصه موسیقی و افرادی با نگاه انتقادی و با هدف اصلاح به فعالیت های خانه موسیقی نگریسته اند برای شرکت در انتخابات این نهاد دعوت کرد.

در متن بیانیه شورای عالی خانه موسیقی آمده است:

«به نام خداوند جان و خرد / نهاد مدنی خانه موسیقی ایران اینک به عنوان بنیادی تاثیرگذار در سیاستگذاری های فرهنگی و هنری و مرجعی معتبر و راهبردی در عرصه فعل و انفعالات حوزه هنر موسیقی به جایگاهی شاخص رسیده است و جا دارد تا همه هنرمندان و دلسوزان عزیز برای ارتقاء روز افزون این خانه همچون گذشته با فداکاری و ایثار، قدم پیش نهند و با مشارکت در انتخابات اعضای هیات مدیره کانون ها نسبت به تقویت و تحکیم هرچه بهتر و بیشتر این تشکل غیر دولتی کمر همت ببندند.

اکنون که در آستانه برگزاری مجامع عمومی نوبت دوم هستیم و عملا مرحله گزینش افراد و انتخاب نامزدهای اصلح رقم می خورد شورای عالی خانه موسیقی از تمامی اعضا و افرادی که دلشان برای ارتقاء این نهاد مدنی می تپد و می توانند با حضور خویش به حرکت این خانه شتاب و سمت و سویی بیشتر و بهتری ببخشند دعوت می کند تا در این مجامع شرکت کنند.

شورای عالی ضمن سپاسگزاری و تقدیر از تمامی اعضای هیئت مدیره ها و موسیقیدانان همدل و همراهی که در دوره های گذشته با صرف وقت و عمر خویش و بدون کمترین چشمداشت مادی در جلسات و برنامه های خانه موسیقی حضور یافته و حاصل تجربیات و دانش ارزشمند خود را در اختیار این نهاد گذاشته اند از جوانان و تازه نفسان عرصه موسیقی بویژه عزیزانی که همواره با نگاه انتقادی و با هدف اصلاح به فعالیت های خانه موسیقی نگریسته اند دعوت می کند تا در این انتخابات که با نظارت دقیق ناظران برگزار خواهد شد شرکت نمایند تا در نهایت و با رای حداکثری اعضا، هیئت مدیره کانون ها و به تبع آن منتخبان هیئت مدیره اصلی خانه با قدرت و اقتدار تمام فعالیت دور جدید را آغاز نموده و با پشتوانه هزاران عضو فرهیخته خود به حل و فصل مسائل و مشکلات هنرمندان و موسیقیدانان بپردازند.

شورای عالی خانه موسیقی، در آستانه آغاز دور جدید فعالیت های این نهاد ارزشمند، برای آینده بهتر و درخشان تر آن با حضور هنرمندان فعال و خوش فکر آرزوی بهروزی و موفقیت دارد»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131