سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1533

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد
سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

این خواننده جوان کشورمان اظهار داشت: ارشا اقدسی بدلکار معروف سینما در موزیک ویدئوی «قاف گمشده» از یک برج بلند به پایین می‌پرد و صحنه‌ زیبایی از خلق می‌کند.

خبرگزاری فارس سمیر زند خواننده جوان کشورمان درخصوص موزیک ویدئوی «قاف گمشده» گفت: کار تهیه و تولید این موزیک ویدئو حدود یک ماه و نیم به طول انجامید که بخشی از فیلمبرداری آن در کیش و بخشی از آن در شهرک دفاع مقدس انجام شد.

وی در ادامه پیرامون موضوع این موزیک ویدئو افزود: همیشه سیاه‌نمایی‌های زیادی علیه ایران صورت می‌گیرد و ایران به شکل کشوری خطرناک و ناامن به تصویر کشیده می‌شود. ما سعی کردیم در این کار، ایران را همان طور که هست، به شکل کشوری متمدن و مدرن نشان دهیم.

زند درخصوص عنوان «قاف گمشده» اضافه کرد: باید در منطقه کشوری مثل ایران که اساس حکومتش محبت و عشق است، الگویی برای همه شود.

این خواننده در پایان اضافه کرد: ارشا اقدسی بدلکار معروف سینما در موزیک ویدئوی «قاف گمشده» از یک برج بلند به پایین می‌پرد و صحنه‌ زیبایی از خلق می‌کند.

گفتنی است؛ کارگردانی این موزیک ویدئو به عهده سمیر زند، تنظیم موسیقی به عهده علی منصوری و جلوه‌‌های ویژه کار به عهده حمید رسولیان و حمید توسلی بوده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131