سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1541

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد
سمیر زند موزیک ویدئو «قاف گمشده» را آماده کرد

این خواننده جوان کشورمان اظهار داشت: ارشا اقدسی بدلکار معروف سینما در موزیک ویدئوی «قاف گمشده» از یک برج بلند به پایین می‌پرد و صحنه‌ زیبایی از خلق می‌کند.

خبرگزاری فارس سمیر زند خواننده جوان کشورمان درخصوص موزیک ویدئوی «قاف گمشده» گفت: کار تهیه و تولید این موزیک ویدئو حدود یک ماه و نیم به طول انجامید که بخشی از فیلمبرداری آن در کیش و بخشی از آن در شهرک دفاع مقدس انجام شد.

وی در ادامه پیرامون موضوع این موزیک ویدئو افزود: همیشه سیاه‌نمایی‌های زیادی علیه ایران صورت می‌گیرد و ایران به شکل کشوری خطرناک و ناامن به تصویر کشیده می‌شود. ما سعی کردیم در این کار، ایران را همان طور که هست، به شکل کشوری متمدن و مدرن نشان دهیم.

زند درخصوص عنوان «قاف گمشده» اضافه کرد: باید در منطقه کشوری مثل ایران که اساس حکومتش محبت و عشق است، الگویی برای همه شود.

این خواننده در پایان اضافه کرد: ارشا اقدسی بدلکار معروف سینما در موزیک ویدئوی «قاف گمشده» از یک برج بلند به پایین می‌پرد و صحنه‌ زیبایی از خلق می‌کند.

گفتنی است؛ کارگردانی این موزیک ویدئو به عهده سمیر زند، تنظیم موسیقی به عهده علی منصوری و جلوه‌‌های ویژه کار به عهده حمید رسولیان و حمید توسلی بوده است.