نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی به حد نصاب نرسید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 950

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی به حد نصاب نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی به حد نصاب نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی خانه موسیقی برای انتخاب هیات مدیره این کانون به حد نصاب لازم نرسید و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی جهت انتخابات هیات مدیره این کانون با برگزاری جلسه ای در روز هشتم اردیبهشت ماه به نصاب لازم  نرسید و به همین دلیل نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون خوانندگان سنتی یکشنبه، ۹ خردادماه برگزار می شود.

کانون خوانندگان سنتی از بدو تاسیس تاکنون یک هزار و ۶۸۸  عضو دارد که طبق ماده ۳ آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند. چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم از ۱۵ الی ۳۰ روز بعد تعیین می شود.

نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون خوانندگان سنتی ۹ خرداد ماه ۹۵ از ساعت ۱۲ تا ۱۵ در تالار وحدت واقع در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131