دومین جلسه شورای هنری ارکسترها برگزار شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 819

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دومین جلسه شورای هنری ارکسترها برگزار شد

دومین جلسه شورای هنری ارکسترها برگزار شد
دومین جلسه شورای هنری ارکسترها برگزار شد

دومین جلسه شورای هنری ارکسترها روز شنبه ۱۱ اردیبهشت در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هنری ارکسترها شنبه ۱۱ اردیبهشت با حضور در سالن تشریفات تالار وحدت تهران تازه ترین جلسه خود را تشکیل داد.

در این جلسه که با حضور  فریدون شهبازیان، حمیدرضا نوربخش، محمد سریر، فرهاد فخرالدینی، حسن ریاحی، نصیر حیدریان، علی رهبری، سعید شریفیان، داود گنجه ای، حسن سهرابی دبیر شورا و فرزاد قربانی مشاور حقوقی بنیاد رودکی برگزار شد، مباحث کلی مدیریت راهبردی ارکسترها به بحث و گفتگو گذاشته شد.

به دلیل اهمیت موضوع جلسه فوق العاده ای برای روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار خواهد شد که مصوبات آن متعاقبا اعلام می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131