فریدون خشنود: خوانندگان جدید پا به عرصه می‌گذارند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 957

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فریدون خشنود: خوانندگان جدید پا به عرصه می‌گذارند

فریدون خشنود: خوانندگان جدید پا به عرصه می‌گذارند
فریدون خشنود: خوانندگان جدید پا به عرصه می‌گذارند

تولد گروه موسیقی «پنج»

آهنگساز پیشکسوت موسیقی کشورمان در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از تلاش برای تولید یک آلبوم موسیقی پاپ با خواننده جدید و تشکیل یک گروه تازه خبر داد.

فریدون خشنود آهنگساز پیشکسوت موسیقی کشورمان که تاکنون همکاری هایی با خوانندگان مطرح کشور از جمله علیرضا افتخاری داشته است در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با شروع سال جدید تلاش کردم طی برنامه ریزی هایی که انجام می دهم هم در موسیقی ایرانی، هم در موسیقی پاپ و هم در تشکیل یک گروه جدید موسیقی پاپ فعالیت هایی داشته باشیم و تصور می کنم با توجه به حضور خوانندگان جدیدی که معرفی خواهم کرد، تجربه خوبی را از سر خواهم گذراند.

وی ادامه داد: هم اکنون مشغول پیش‌تولید تازه ترین آلبومم در حوزه موسیقی ایرانی هستم که همگی قطعات آن به آهنگسازی بنده خواهد بود، اما خوانندگان اثر دو هنرمند جدید هستند که سعی دارم در این اثر آنها را به جامعه موسیقی معرفی کنم و بر این باورم با توجه به استعدادی که درون این هنرمندان جوان وجود دارد، آینده درخشانی در انتظارشان خواهد بود.

به گفته وی، به زودی و طی روزهای آینده کار ضبط آلبوم آغاز می شود.

این آهنگساز پیشکسوت به تولید یک آلبوم موسیقی پاپ جدید نیز اشاره کرد و گفت: مدتی است با یک گروه جوان موسیقی پاپ کار می کنم که به زودی همراه با آنها آلبوم جدیدی را تولید می کنم که در این آلبوم نیز با خوانندگان جدیدی به سراغ تولید اثر رفتیم. مراحل تولید این آلبوم نیز به زودی آغاز می شود و درصورت فراهم شدن امکانات، طبق برنامه ریزی که انجام گرفته ما تصمیم داریم کنسرت هایی را نیز با این گروه برگزار کنیم که اطلاعات تکمیلی در ماه های آینده به اطلاع مخاطبان می رسد.

خشنود بیان کرد: ما این فرصت را داریم که بخواهیم با تک تراک گروه را در بین مخاطبان معرفی کنیم، اما من اعتقاد چندانی به تولید تک آهنگ ندارم و بر این باورم یک اثر موسیقایی با وجود اینکه هزینه سنگینی هم در بر دارد باید در قالب یک آلبوم به مخاطب معرفی شود تا شنونده با زوایای مختلفی از یک مجموعه موسیقایی آشنا شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود درباره نام گروه موسیقایی جدیدالتاسیس خود گفت: با توجه به اینکه موسسه ای که من در آن فعالیت می کنم «پنج برگ هنر» نام دارد، بنابراین دوست دارم که از کلمه «پنج» در این گروه استفاده کنم، به همین جهت فکر می کنم اسم این گروه موسیقی «پنج» خواهد بود. به هر ترتیب آنچه برای من مهم است اجرایی کردن این فعالیت ها تا پایان امسال است که دوست دارم حتما در بازار موسیقی به مخاطبان ارائه شود، کما اینکه می دانم تولید این آثار هزینه های زیادی دارد که فضا را برای ما سخت تر خواهد کرد.

آهنگساز قطعه ماندگار «الله الله» به خوانندگی رضا رویگری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا تمایلی برای همکاری با خوانندگان صاحب نام ندارد، تصریح کرد: بنده در طول سال های گذشته سابقه همکاری با بسیاری از خوانندگان صاحب نام را داشتم که بسیاری از آنها خوانندگان خوش صدا بودند و برخی هم کیفیت کارشان پایین‌تر بود، اما در حال حاضر ترجیح می دهم به جای همکاری با این هنرمندان خودم در معرفی چند هنرمند جوان و جویای نام تلاش هایی را انجام دهم بنابراین فعلا دوست دارم در این فضا بمانم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131