ارکستر «فیلارمونیک پارسی» اعلام موجودیت کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 891

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارکستر «فیلارمونیک پارسی» اعلام موجودیت کرد

ارکستر «فیلهارمونیک پارسی» اعلام موجودیت کرد
ارکستر «فیلهارمونیک پارسی» اعلام موجودیت کرد

ارکستر «فیلارمونیک پارسی» به ریاست افتخاری حسین علیزاده و رهبری ارکستر علی رهبری با معرفی برخی از اعضای خود اعلام موجودیت کرد.

علیرضا ایرانی نژاد مدیر روابط عمومی ارکستر «فیلارمونیک پارسی» در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: این مجموعه موسیقایی مدتی است که مراحل قانونی ثبت و راه اندازی خود را انجام داده و به زودی با حمایت بخش خصوصی از جمله موسسه فرهنگی هنری «سرنا» فعالیت خود را در قالب یک ارکستر حرفه ای غیر دولتی آغاز می کند، این در حالی است که طی تفاهمات انجام گرفته حسین علیزاده به عنوان رییس افتخاری و علی رهبری به عنوان رهبر ارکستر فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

وی در معرفی برخی از گروه اجرایی ارکستر گفت: باربد بیات مدیر ارکستر، پیروزارجمند مدیر اجرایی، میلاد عمرانلو مدیر داخلی، مارک استیونسون رهبر مهمان دائم، محمد شله چی دستیار رهبر و امیر باور چی کنسرت مایستر برخی از اعضای گروه اجرایی ارکستر «فیلارمونیک پارسی» هستند که به زودی در یک نشست خبری جزییات آن اعلام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131