پرواز همای در تورنتو اپرا خواند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1261

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرواز همای در تورنتو اپرا خواند

پرواز همای در تورنتو اپرا خواند
پرواز همای در تورنتو اپرا خواند

اجرای بدون میکروفن

تازه ترین کنسرت پرواز همای خواننده موسیقی ایرانی با رهبری ارکستر انریکو جرولای در مرکز هنری شهر تورنتو کانادا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرواز هماى دوازدهم ژوئن ۲۳ خرداد همراه با اركستر سمفونيك به رهبرى انريكو جرولای ایتالیایی در مركز هنرى شهر تورنتو در کشور كانادا به صحنه رفت و در این اجرا با زبان فارسی و ایتالیایی برای مخاطبانش موسیقی اجرا کرد.

هماى در اين كنسرت فصل تازه اى از كارهايش vh آغاز كرد و در حضور هوادارانش هم با ارکستر سمفونیک خواند و هم خودش سه تار نواخت.

 از اتفاقات جالب توجه این کنسرت خراب شدن سیستم صوتی بود که همه ميكروفن ها از كار افتادند اما پرواز همای با دعوت از رهبر اركسترش به اجراى قطعات اپرا، بدون ميكروفن کنسرت را ادامه داد و تشویق تماشاگران را بر انگيخت. این خواننده در بخشى ديگر با تركيب دو زبان ايتاليايى و گيلكى هواداران را ذوق زده کرد.  

پناه بلندى و پستى، بى كَس، مادر، عيب رندان، بى من مخور شراب، مه پاره، زبان نگاه، نمى خواهم، ديوانه ترى، در شب گيسوان تو، زيباتر از خورشيد و ماه، ريگولِتتو، اُسُله ميو و سرزمين بى كران از جمله قطعاتی بود که همای در کنسرت خود در شهر تورنتو اجرا کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131