صوت/ قطعه «نگو نگفتی» با صدای مهدی یراحی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1004

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صوت/ قطعه «نگو نگفتی» با صدای مهدی یراحی

صوت/ قطعه «نگو نگفتی» با صدای مهدی یراحی
صوت/ قطعه «نگو نگفتی» با صدای مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده پاپ و از گزینه های نهایی خوانندگی تیتراژ «ماه عسل» سال ۹۵ بعد از گذشت ۱۰ روز از پخش این برنامه، تیتراژ نهایی این مجموعه را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی یراحی که چندی پیش همراه با محسن یگانه به عنوان خوانندگان تیتراژ ابتدایی و انتهایی ویژه برنامه «ماه عسل» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی معرفی شده بودند، چند روز بعد از آغاز این برنامه و پخش نشدن این قطعه، «نگو نگفتی» را در فضای مجازی منتشر کرد.

در این قطعه موسیقایی روزبه بمانی ترانه سرا، احسان نی زن آهنگساز، مهدی یراحی خواننده و سعید زمانی تنظیم کننده به عنوان عوامل اجرایی قطعه حضور دارند.

«نگو نگفتی» قرار بود از روز اول ماه مبارک رمضان در تیتراژ برنامه «ماه عسل» پخش شود اما این اتفاق در قسمت اول برنامه و شب‌های آینده رخ نداد و همین مسأله سوالاتی را برای مخاطبان ایجاد کرد تا اینکه در برخی از رسانه ها اعلام شد مهدی یراحی موفق به کسب مجوز این قطعه  از صدا و سیما نشده بود. البته این خواننده روی صفحه شخصی خود اعلام کرد که قرار است اثر جدیدش را منتشر کند و هیچ اسمی از «ماه عسل» و توضیحی درباره اتفاقات دیگر به میان نیاورد.

قطعه های «هوای تو»، «هرجای دنیایی دلم اونجاست»، «سازش»، «بغض تو» آثاری بودند که مهدی یراحی طی سال های گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان و پخش برنامه «ماه عسل» خوانده بود.

 

http://media.mehrnews.com/d/2016/06/15/0/2108041.mp3

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131