کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1005

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد

کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد
کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد

سوءاستفاده ایمان شکوری‌زاده از ارکستر پادراماد

محمد رضا اژدری گفت: ایمان شکوری‌زاده با استفاده از نام ارکستر پادراماد و سو استفاده از عنوان رهبر ارکستر خود را به همه به عنوان رهبر ارکستر معرفی کرده بود و بعد از جلب اعتماد دختران، از آنها کلاه برداری کرده است.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، روز گذشته سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با حضور در اماکن هنری و معرفی خود به عنوان موسیقیدان و رهبر ارکستر اقدام به اغفال دختران جوان و کلاهبرداری از آنان کرده بود، خبر داد. ایمان شکورزاده فیضی به عنوان سرپرست ارکستر پادراماد فعالیت می‌کرد.

کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد
کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد

محمد رضا اژدری رهبر ارکستر پادراماد درگفت‌گو با فارس درباره این اتفاق گفت: طی خبر دستگیری اخیر ایمان شکورزاده فیضی (سرپرست اخراجی پیشین ارکستر پادراماد) طی گزارش حاصله از کلانتری ناحیه ٢ تهران و بازتاب آن در جراید و پخش آن در فضاهای مجازی، هیچ ارتباطی با ارکستر پادراماد نداشته و به علت آگاه شدن ما بعد از کنسرت ٢٧ شهریور ١٣٩٤ در تالار ایوان شمس، شخص مذکور را به اتهام کلاه برداری از افراد ارکستر پادراماد و سو استفاده از آبرو، اعتبار و نام ارکستر پادراماد و اینجانب محمدرضا اژدری( رهبر ارکستر پادراماد) در همان زمان از ایشان شکایت شد و شخص مذکور متواری گشت.

وی افزود: طی این مدت ایمان با استفاده از نام ارکستر پادراماد و سو استفاده از عنوان رهبر ارکستر خود را به همه به عنوان رهبر ارکستر معرفی کرده بود و بعد از جلب اعتماد دختران، از آنها کلاه برداری کرده است.

بر اساس این گزارش، با توجه به شیوه و شگرد متهم پرونده در سرقت از مالباخته و در بررسی پرونده های مشابه، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان به ویژه زنان جوانی شدند که به همین شیوه  و شگرد یعنی تردد متهم با خودرو بنز کوپه در مکان های هنری با فردی به‌عنوان استاد و رهبر گروه موسیقی آشنا شده بودند که این شخص در ادامه، با طرح پیشنهاد ازدواج اعتماد آنها را جلب و به بهانه های مختلف از جمله تعویض خودرو و ... اقدام به سرقت وجه نقد و یا چک های بین بانکی از آنها کرده بود.

گزافی از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در جنت آباد شمالی – خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131