صوت/ «فقط عشق» با صدای حجت اشرف‌زاده

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 776

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صوت/ «فقط عشق» با صدای حجت اشرف‌زاده

صوت/ «فقط عشق» با صدای حجت اشرف‌زاده
صوت/ «فقط عشق» با صدای حجت اشرف‌زاده

قطعه «فقط عشق» به خوانندگی حجت اشرف زاده به عنوان تیتراژ پایانی برنامه «دوباره گوش کن» شبکه نسیم در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، قطعه ملی میهنی «فقط عشق» به آهنگسازی علیرضا افکاری به خوانندگی حجت اشرف زاده به عنوان تیتراژ پایانی برنامه «دوباره گوش کن» شبکه نسیم در فضای مجازی منتشر شد.

در این قطعه احمد امیر خلیلی ترانه سرا، علیرضا افکاری آهنگساز، سعید زمانی تنظیم کننده و حجت اشرف زاده خواننده گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

این قطعه ملی میهنی همزمان با آغاز برنامه تلویزیونی «دوباره گوش کن» شبکه نسیم به عنوان تیتراژ پایانی برنامه نیز پخش شده است.

http://media.mehrnews.com/d/2016/07/11/0/2136088.mp3

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131