آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1054

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم
آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

گروه کُر «آوای ماهان» به سرپرستی نیما فاتحی در تدارک برگزاری چند کنسرت ویژه و تولید تازه ترین آلبوم موسیقایی خود طی ماه های آینده است.

نیما فاتحی سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی این مجموعه بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته قرار بر این است که مهرماه امسال در تالار رودکی کنسرتی را برگزار کنیم که این برنامه زنده یکی از متفاوت ترین برنامه های گروه طی ماه های اخیر خواهد بود، چراکه ما بعد از یک دوره توقف تلاش کرده ایم با اجرای یک رپرتوار کاملا جدید برنامه متفاوتی را به مخاطبان ارائه دهیم.

وی افزود: در این کنسرت که بخش هایی از آن با همراهی ساز پیانو خواهد بود علاوه بر اجرای قطعاتی بدون ساز، آثاری برگرفته از موسیقی رومانتیک و معاصر برای دوستداران موسیقی کلاسیک اجرا می شود که تصور می کنم با توجه به محتوای جدید رپرتوار می تواند برای مخاطبان جالب توجه باشد.

سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» درباره شرکت نکردن این مجموعه موسیقایی در مسابقات جهانی کُر سوچی کشور روسیه گفت: گروه ما سال گذشته در تعدادی از رویدادهای بین المللی حضور موثری داشت اما با توجه به وقت کمی که به دلیل تراکم کنسرت ها داشتیم نتوانستیم در وقت مقرر آثاری را برای این مسابق هم آماده کنیم اما به طور حتم دی ماه امسال برنامه ریزی هایی برای حضور در چند فستیوال بین المللی در نظر گرفته ایم که به محض قطعی شدن پیرامون آن اطلاع رسانی می شود.

فاتحی از برگزاری یک کنسرت دیگر در تالار وحدت خبر داد و گفت: این کنسرت در ادامه کنسرت Old Song گروه کر «آوای ماهان» است که این بار با حجمی گسترده تر و جالب توجه برای مخاطبان اجرا می شود و امیدوارم با توجه به محتوای پیش بینی شده کنسرت موفقی باشد. این در حالی است که بعد از برگزاری کنسرت ها پیش بینی ضبط آلبوم را هم داریم که به زودی پس از فراهم شدن شرایط، تولید آن نیز آغاز می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131