اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره موسیقی فجر به زودی معرفی می‌شوند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 914

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر به زودی معرفی می‌شوند

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر به زودی معرفی می‌شوند
اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر به زودی معرفی می‌شوند

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی قریب الوقوع اعضای شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر خبر داد.

فرزاد طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان معرفی دبیر جشنواره سی و دوم موسیقی فجر که پیش از این هم پیگیر انتصاب وی بودیم، بیان کرد: طی یکی دو روز آینده و شاید هم زودتر احکام اعضای شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر ابلاغ می شود و پس از آن باقی دیگر مسایل مربوط به جشنواره دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: به طور حتم انتخاب دبیر جشنواره نیز بر اساس برنامه ریزی هایی که برای معرفی اعضای شورای سیاستگذاری ارائه شده انجام می گیرد و بعد از تشکیل جلسات شورا، دبیر سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نیز انتخاب خواهد شد.

روند انتخاب دبیر و گروه مدیریت سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در حالی اتفاق می افتد که حمیدرضا نوربخش رییس سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر اردیبهشت ماه امسال در گفتگوی مشروح با خبرنگار از حضور نداشتن قطعی خود به عنوان دبیر یا مدیر جشنواره سی و دوم سخن گفته بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131