موکول کردن انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به زمانی دیگر

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 941

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موکول کردن انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به زمانی دیگر

موکول کردن انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به زمانی دیگر
موکول کردن انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به زمانی دیگر

جلسه هیات مدیره خانه موسیقی تشکیل شد و در آن، حمیدرضا نوربخش از اعضای هیات‌ مدیره خواست تا در فرصتی طولانی‌تر برای انتخاب مدیرعامل جدید تصمیم بگیرند.

به گزارش ایسنا، سایت خانه موسیقی اعلام کرد: جلسه هیات مدیره خانه موسیقی 10 مردادماه با حضور سیدمحمد میرزمانی (رئیس هیات مدیره)، داود گنجه‌ای، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، حمیدرضا نوربخش، مسعود شعاری و بهداد بابایی (از اعضای هیات مدیره) و آذر هاشمی (بازرس) در ساختمان فاطمی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه موضوعات مرتبط با خانه موسیقی و وضعیت موسیقی کشور بررسی و درباره آن‌ها بحث و تبادل نظر انجام شد.

درباره انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی، هریک از اعضای هیات مدیره دیدگاه‌های خود را بیان کردند و از حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل فعلی) خواستند تا این وظیفه را برعهده بگیرد.

نوربخش نیز با تشکر از حسن نظر اعضای هیات مدیره، از آن‌ها خواست با توجه به حساسیت وظیفه مدیرعاملی نهاد خانه موسیقی فعلا در انتخاب مدیرعامل عجله‌ای نداشته باشند و در فرصتی طولانی‌تر برای انتخاب مدیرعامل جدید اقدام کنند. 

سپس هیات مدیره خانه موسیقی مقرر کرد در فرصتی یک ماهه به بررسی گزینه‌های مختلف برای سمت مدیرعاملی این نهاد بپردازد و در جلسه یک‌ماه آینده مدیرعامل جدید معرفی شود.

به گزارش ایسنا، در اولین جلسه اعضای جدید هیات‌ مدیره خانه موسیقی که 28 تیرماه برگزار شد، پس از بحث و رایزنی، سیدمحمد میرزمانی به‌عنوان رئیس هیات مدیره خانه موسیقی، تقی ضرابی به‌عنوان نایب رئیس هیات مدیره و بهداد بابایی به‌عنوان دبیر و داود گنجه‌ای به‌عنوان قائم‌مقام خانه موسیقی انتخاب شدند.

در آن جلسه، تمام اعضای هیئت مدیره از داود گنجه‌ای تقاضا کردند که مدیرعاملی خانه موسیقی را عهده‌دار شود، اما او با تشکر از حسن نظر اعضای هیات مدیره از پذیرفتن این سمت خودداری کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131