نامزدهای بخش سرود دومین جشنواره ضد استکباری طبس اعلام شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 962

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نامزدهای بخش سرود دومین جشنواره ضد استکباری طبس اعلام شد

نامزدهای بخش سرود دومین جشنواره ضد استکباری طبس اعلام شد
نامزدهای بخش سرود دومین جشنواره ضد استکباری طبس اعلام شد

هیات داوران بخش سرود دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضد استکباری طبس نامزد های دریافت تندیس جشنواره را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هیات داوران بخش سرود از بین ۱۹ اثر راه یافته به بخش مسابقه سرود جشنواره، ۸ اثر را به عنوان نامزدهای دریافت تندیس جشنواره انتخاب کرده که به شرح زیر است:

«شهدای ترور» اثر گروه قاصدک، «مدافعان حرم» و «سرزمین آرش» اثر گروه مصباح الهدی لارستان، «ارغوان» اثر گروه نسیم قدر، «یادمان نمی رود» اثر گروه طاها لارستان، «عید خیبر شکنان» اثر گروه آسمان، «فلسطین» و «فلسطین۲» اثر گروه شهید فرجی.

شب سرود دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضد استکباری، امروز دوشنبه از ساعت ۱۸ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار و از برگزیدگان بخش سرود جشنواره تقدیر خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131