حمیدرضا نوربخش سخنگوی خانه موسیقی شد/ معرفی مدیرعامل در هفته جاری

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1374

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمیدرضا نوربخش سخنگوی خانه موسیقی شد/ معرفی مدیرعامل در هفته جاری

حمیدرضا نوربخش سخنگوی خانه موسیقی شد/ معرفی مدیرعامل در هفته جاری
حمیدرضا نوربخش سخنگوی خانه موسیقی شد/ معرفی مدیرعامل در هفته جاری

مدیر عامل خانه موسیقی در سمت جدید سخنگوی این نهاد صنفی از معرفی مدیر عامل جدید و تاریخ برگزاری جشن سالانه خانه موسیقی سخن گفت.

حمیدرضا نوربخش که به تازگی از سوی هیات مدیره جدید خانه موسیقی به عنوان سخنگوی این مجموعه صنفی معرفی شده است در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همانطور که می دانید مرداد ماه زمان مرسوم تعطیلات هیات مدیره خانه موسیقی است و در حال حاضر فعالیت های هیات مدیره بعد از یک ماه تعطیلی دوباره از سر گرفته شده و هیات مدیره جدید در این هفته تازه ترین جلسه خود را برگزار می کند.

وی ادامه داد: طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده هفته جاری تکلیف تعیین مدیرعامل جدید خانه موسیقی روشن خواهد شد و از بین گزینه های مطرح شده در خانه موسیقی و رزومه ای که برخی از دوستان ارائه دادند فرد جدید معرفی می شود.

مدیرعامل خانه موسیقی تاکید کرد: من در دوره جدید به هیچ عنوان در سمت مدیر عاملی حضور نخواهم داشت و فقط عضو هیات مدیره و سخنگوی خانه هستم. البته دوستان به بنده لطف داشتند و برای حضور در سمت مدیرعاملی دعوت کردند ولی شخصا دوست داشتم فرد دیگری با فکر نو و انرژی بیشتری در سمت مدیرعامل حضور داشته باشد.

نوربخش درباره سمت جدید سخنگویی این نهاد صنفی نیز توضیح داد: مساله سخنگویی من در اولین جلسه هیات مدیره جدید مطرح شد و دوستان به این جمع بندی رسیدند که فعلا به عنوان سخنگوی خانه موسیقی حضور داشته باشم که امیدوارم در این سمت نیز بتوانم فعالیت های ثمربخشی را برای پیشبرد اهداف خانه موسیقی داشته باشیم.

نوربخش در بخش پایانی صحبت های خود گفت: یکی از مباحث مهمی که در جلسه جدید هیات مدیره خانه موسیقی مطرح خواهد شد موضوع جشن سالانه این نهاد است که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز ۱۰ مهر ماه در بخش هایی که پیش از این نیز اعلام شده بود، برگزار می شود. این رویداد یکی از مهم ترین رویدادهای صنفی حوزه موسیقی است که امیدوارم به بهترین شکل ممکن برگزار می شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131