فراخوان ویدئوی شادباش برای زادروز شجریان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1482

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فراخوان ویدئوی شادباش برای زادروز شجریان

فراخوان ویدئوی شادباش برای زادروز شجریان
فراخوان ویدئوی شادباش برای زادروز شجریان

وب‌سایت بزرگداشت محمدرضا شجریان در زادروز این هنرمند برای دریافت آثار و پیام‌های شادباش علاقمندان به این استاد موسیقی فراخوانی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعه گذشته محمدرضا شجریان که به بیماری سرطان مبتلاست  برای ادامه درمان به کشور بازگشت.

علاقه‌مندان و دوستداران شجریان نیز با توجه به اینکه اول مهر؛ زادروز این هنرمند است در وب‌سایتی برای دریافت آثار هنری در زمینه گرافیک، نقاشی، خطاطی، عکس، شعر، موسیقی، مقاله تندیس و ...  یا ویدئوی شادباش تبریک به این هنرمند فراخوان داده‌اند.

در این وب‌سایت آمده است؛ در زادروز استاد شجریان «روز آواز عشق» وب‌سایت بزرگداشت این هنرمند آماده دریافت آثار هنری شما با موضوع زادروز استاد شجریان است.

آثار برگزیده به‌همراه نام و لینک صاحب اثر، از ۳۱ شهریور به مدت یکسال، در این وب‌سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131