روسای هیات مدیره هفت کانون خانه موسیقی مشخص شدند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1009

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روسای هیات مدیره هفت کانون خانه موسیقی مشخص شدند

روسای هیات مدیره هفت کانون خانه موسیقی مشخص شدند

روسای هیات مدیره هفت کانون خانه موسیقی مشخص شدند
روسای هیات مدیره هفت کانون خانه موسیقی مشخص شدند

روسای هیات مدیره هفت کانون تخصصی خانه موسیقی ایران با برگزاری جلسات ابتدایی به طور رسمی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از تعطیلات مرداد ماه خانه موسیقی جلسات هیات مدیره جدید کانون های تخصصی تشکیل شد که در جلسات اول روسای هیات مدیره و دیگر سمت های تعدادی از کانون ها مشخص شدند.  

در اولین جلسه هیات مدیره کانون نوازندگان سنتی داریوش پیرنیاکان به عنوان رییس کانون، زیدالله طلوعی به عنوان نایب رییس و بهداد بابایی به عنوان دبیر هیات مدیره انتخاب شدند.  

 اولین جلسه کانون خوانندگان سنتی هم با حضور اعضای هیات مدیره این کانون برگزار شد و در آن با رای اعضا هنگامه اخوان به عنوان رییس کانون، نصرالله ناصح پور نایب رییس، قاسم رفعتی به عنوان سخنگو و مظفر شفیعی به عنوان دبیر هیات مدیره کانون انتخاب شدند.  

در کانون پژوهشگران با توجه به یکسان بودن رای دو نفر از اعضا، محمدرضا فیاض به عنوان ربیس کانون (به مدت دو سال)، حمیدرضا عاطفی به عنوان نایب رییس (رییس دو سال دوم) و بهروز مبصری به عنوان دبیر جلسات برگزیده شدند. 

در کانون نوازندگان کلاسیک فرزاد دانشمند به عنوان رییس کانون، علی اکبر کردبچه به عنوان نایب رییس و امیرپدرام طاهریان به عنوان دبیر اجرایی و سخنگوی کانون برگزیده شدند.  

در کانون آهنگسازان با رای اعضای هیات مدیره تقی ضرابی به عنوان رییس کانون، وارطان ساهاکیان به عنوان نایب رییس و علی بکان به عنوان دبیر و سخنگوی کانون انتخاب شدند.  

نخستین جلسه هیات مدیره کانون صدابرداران نیز تشکیل شد و در آن سوسن بخشایش به عنوان رییس کانون، مهدی سالک اردستانی به عنوان نایب رییس و علیرضا آزادگان به عنوان سخنگوی کانون برگزیده شدند.  

در کانون ناشران هم  غلامعلی علمشاهی به عنوان رییس کانون، صدرالدین حسین خانی به عنوان نایب رییس کانون، علی عزیزی به عنوان دبیر کانون و محسن رجب پور به عنوان سخنگوی کانون انتخاب شدند.  

انتخاب رییس و دیگر سمت های کانون های خوانندگان کلاسیک، مدرسان و سازندگان ساز به جلسات آینده موکول شد.  

پس از انتخابات کانون ها و مجمع عمومی خانه موسیقی، در مردادماه هیات مدیره کانون‌ها تعطیلات تابستانی داشتند و از هفته اول شهریور جلسات هیات مدیره کانون های تخصصی آغاز شده است.  

جلسات هیات مدیره کانون های ۱۰ گانه طبق برنامه های اعلام شده در هر ماه برگزار می شود و بررسی آیین نامه عضویت، بررسی پرونده متقاضیان بیمه و عضویت در دستور کار قرار دارد و در صورت نیاز از متقاضیان آزمون عملی اخذ می شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131