آواهای انتظار را شرکت‌های تامین محتوا از ناشران مجوزدار می‌گیرند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1408

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آواهای انتظار را شرکت‌های تامین محتوا از ناشران مجوزدار می‌گیرند

آواهای انتظار را شرکت‌های تامین محتوا از ناشران مجوزدار می‌گیرند
آواهای انتظار را شرکت‌های تامین محتوا از ناشران مجوزدار می‌گیرند

مدیرکل ارتباطات یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور در پی اظهارات چند روز گذشته فریدون شهبازیان مبنی بر استفاده بی اجازه از آثارش در بخش «آوای انتظار»، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید عسکری مدیرکل ارتباطات شرکت همراه اول به عنوان یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور در پی اظهارات چند روز گذشته فریدون شهبازیان آهنگساز و رهبر ارکستر ملی مبنی بر استفاده بی اجازه از آثارش در بخش «آوای انتظار» توضیحاتی را ارائه داد.

در متن توضیحات واحد ارتباطات این شرکت آمده است: «با توجه به درج مطلبی با عنوان «فریدون شهبازیان به مهر گفت: آثار من را بدون اجازه در «آوای انتظار» گذاشته‌اند/ رضایت ندارم» در خبرگزاری مهر در تاریخ ۱/۸/۹۵ به اطلاع می رساند:

اصولاً اپراتورهای تلفن همراه برای تهیه آهنگ های سرویسRBT (آوای انتظار) خود از طریق شرکت های تامین کننده محتوا (CP) اقدام می کنند. این شرکت ها نیز با عقد قرارداد با ناشرانی که مجوز لازم را جهت نشر آثار هنری دارند، همکاری کرده و از این طریق محتوای هنری مورد نیاز خود را به دست می آورند؛ به همین دلیل خود اپراتور به صورت مستقیم وارد مذاکره با هنرمندان نمی شود.

در مورد مذکور نیز بررسی و مشخص شد که CP‌ها آواهای مورد نظر را از ناشران مجوزدار دریافت کرده اند. همراه اول بر شرکت های تامین کننده محتوا نظارت دقیق دارد تا بدون اجازه ناشر، آوای انتظاری تولید نشود و در صورت تخلف با شرکت متخلف برخورد جدی خواهد شد. بدیهی است اظهارنظر در مورد نوع تعامل و روابط ناشر مجوزدار با هنرمندان جزو حیطه اختیارات و وظایف همراه اول نیست و موضوع از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری است.»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131