فریدون شهبازیان: صداوسیما طلب‌هایم را نمی‌دهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1219

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فریدون شهبازیان: صداوسیما طلب‌هایم را نمی‌دهد

فریدون شهبازیان: صداوسیما طلب‌هایم را نمی‌دهد
فریدون شهبازیان: صداوسیما طلب‌هایم را نمی‌دهد

کار با تلویزیون را دوست ندارم

فریدون شهبازیان با بیان اینکه صدا و سیما در حق من اجحاف‌های بسیاری داشته، گفت: با وجود اینکه در زمان فعالیت در این سازمان قرارداد داشته‌ام بازهم نمی‌توانم معوقاتم را بگیرم در حالی‌که آقایان ضرغامی و دارابی، فرجی (مدیر شبکه یک) در جریان کامل این موضوع بودند اما هر بار به دلایل مختلف طلب من را نمی‌دادند و متاسفانه هنوز هم پرداخت نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فریدون شهبازیان (رهبر ارکستر ملی) با حضور در غرفه ایلنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، با اشاره به 40 سال حضور در صدا و سیما گفت: در حال حاضر در جریان برنامه‌های واحد موسیقی صدا و سیما نیستم و فکر می‌کنم برنامه‌های تولیدی خاصی ندارند چراکه بودجه بسیار کمی دارند.

او ادامه داد: متاسفانه صدا وسیما در حق من ظلم‌های بسیاری انجام داده است. چه زمانی که در آنجا خدمت می‌کردم و چه در زمان بازنشستگی اجحاف‌های زیادی به من شده است و طلب‌های بسیاری از این سازمان دارم.

رهبر ارکستر ملی ایران با بیان اینکه با این سازمان قرارداد نیز داشته است، گفت: حتی با وجود اینکه در زمان فعالیت در این سازمان قرارداد داشته‌ام بازهم نمی‌توانم معوقاتم را بگیرم در حالی‌که آقایان ضرغامی و دارابی، فرجی (مدیر شبکه یک) در جریان کامل این موضوع بودند اما هر بار به دلایل مختلف طلب من را نمی‌دادند و متاسفانه هنوز هم پرداخت نشده است.

شهبازیان با بیان اینکه 4 یا 5 سال است که از اتمام پخش مجموعه کلاه پهلوی می‌گذرد، ادامه داد: همچنان طلب من بابت ساخت موسیقی این سریال را ندادند متاسفانه هر کاری از صدا و سیما به من می‌شود آن را با بی‌میلی تمام به دلیل این اتفاقات رد می‌کنم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131