بلیت‌های چهار شب کنسرت «کلهر و ارزنجان» در تهران به فروش رفت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1085

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بلیت‌های چهار شب کنسرت «کلهر و ارزنجان» در تهران به فروش رفت

بلیت‌های چهار شب کنسرت «کلهر و ارزنجان» در تهران به فروش رفت
بلیت‌های چهار شب کنسرت «کلهر و ارزنجان» در تهران به فروش رفت

مسعود برزی گفت: تقریباً در بیست دقیقه اول آغاز بلیت‌فروشی، تمام بلیت‌های همکف به فروش رسیدند و تنها بالکن‌ها باقی‌مانده بودند که آن‌ها نیز در عرض ده دقیقه به‌سرعت به فروش رسیدند.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، کنسرت دونوازی کیهان کلهر و اردال ارزنجان که قرار است در آذرماه سال جاری به مدت ۴ شب در تالار وحدت برگزار شود؛ با آغاز بلیت‌فروشی از ساعت ۱۴ امروز در کمتر از سی دقیقه به فروش رسید.

مسعود برزی مدیر بخش موسیقی سایت تیوال، با اعلام این خبر به خبرنگار موسیقی فارس گفت: «تقریباً در بیست دقیقه اول آغاز بلیت‌فروشی، تمام بلیت‌های همکف به فروش رسیدند و تنها بالکن‌ها باقی‌مانده بودند که آن‌ها نیز در عرض ده دقیقه به‌سرعت به فروش رسیدند که تاکنون چنین رکورد بی‌سابقه‌ای از استقبال کنسرتی گزارش نشده است

اردال ارزینجان نوازنده باغلاما و موسیقی‌دان اهل کشور ترکیه است. ارزنجان در پاییز سال 2004 همراه با کیهان کلهر کنسرت‌های مختلفی در کشورهای متعد برگزار کردند. آنها هم چنین یک آلبوم به نام «باد» (تا بیکران دوردست) نیز منتشر کردند. ارزنجان به همراه کلهر برای نخستین بار در ایران، در شهریور ماه 1389 در تالار وحدت تهران به اجرای کنسرت پرداخت.

کیهان کلهر نوازنده شناخته‌شده کمانچه بهار امسال نیز همراه با نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی فرد (سنتور) و هادی آذرپیرا (تار) کنسرت «پردگیان باغ سکوت» را طی چندین شب در تهران روی صحنه بردند و در ادامه همه در چندین شهرستان به اجرای برنامه پرداختند.

اما در این اجرا برخلاف تور گذشته کیهان کلهر در ایران محمدحسین توتونچیان تهیه کننده نیست و سهیل زارعی این بار تهیه کننده این نوازنده و آهنگساز ایرانی خواهد بود. ضمن این که بلیت فروشی تور کلهر و ارزنجان نیز تغییر کرده و «تیوال» بلیت‌های این اجرا را به فروش رساند.

سهیل زارعی تهیه‌کننده عنوان کرده است این برنامه تمدید نخواهد شد، اما کلهر در آذر و دی‌ماه تور کنسرت‌های «پردگیان باغ سکوت» را با گروهش در شهرهای کشورمان روی صحنه خواهد برد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131