وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

Posted in تازه ها بازدید: 1113

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد
وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

اولین وکب‌کنسرت آموزشی پژوهشی زبان انگلیسی در ایران، طی روزهای چهارم تا هشتم بهمن ماه در موسسه ماندگار برگزار شد و در پایان به حاضرین در این مراسم گواهینامه‌ حضور در دوره اهدا شد. به گزارش ایلنا، واژه وکب‌کنسرت که تلفیقی از موسیقی، طنز و آموزش کدینگ 504 واژه ضروری زبان انگلیسی است، با حضور جمعی از بزرگان موسیقی و طنز ایران در سرای محله جماران برگزار شد که ازجمله مهمانان این برنامه می‌توان به مهران رجبی و مهدی مقدم اشاره کرد.

مهدی مقدم، با اجرای چند قطعه از آهنگ‌هایش، اولین دوره وکب‌کنسرت را افتتاح کرد. سپس مهران رجبی که با حضور سرزده خود در این مراسم، به توصیف طنزآمیز وضعیت زبان انگلیسی‌اش پرداخته بود، موجی از خنده را در سالن همایش‌های سرای محله جماران براه انداخت.

در بخشی از این برنامه ایمان پندی، مدرس وکب‌کنسرت نیز دو آهنگ ساخته شده خود را برای حضار اجرا کرد و واژگان ضروری زبان انگلیسی در محیطی کاملا بانشاط و شورانگیز آموزش داده شد.

یکی دیگر از مهمانان این برنامه، فاطمه قرا، دختر مشهور این روزهای مجازی بود که با اجرای خود، حضار را به وجد آورد. فاطمه که به دلیل مشکلات جسمی با مادرش به سالن آمده بود، با اجرایی دلنشین، شرکت‌کننده‌های اولین دوره وکب‌کنسرت را تحت تاثیر خود قرار داد.

ایمان پندی، مبتکر و مدرس وکب‌کنسرت اظهار امیدواری کرد که با توجه به استقبال فوق‌العاده مردم از این شیوه آموزشی، دومین وکب‌کنسرت آموزشی پژوهشی زبان انگلیسی را اوایل اسفندماه سال جاری برگزار کند. علاوه بر آموزش کدینگ 504، قرار است به زودی برنامه‌های دیگری نیز توسط این مدرس اعلام و اجرا شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131