وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

Posted in تازه ها بازدید: 1122

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد
وکب‌کنسرت از اولین آزمون سربلند بیرون آمد

اولین وکب‌کنسرت آموزشی پژوهشی زبان انگلیسی در ایران، طی روزهای چهارم تا هشتم بهمن ماه در موسسه ماندگار برگزار شد و در پایان به حاضرین در این مراسم گواهینامه‌ حضور در دوره اهدا شد. به گزارش ایلنا، واژه وکب‌کنسرت که تلفیقی از موسیقی، طنز و آموزش کدینگ 504 واژه ضروری زبان انگلیسی است، با حضور جمعی از بزرگان موسیقی و طنز ایران در سرای محله جماران برگزار شد که ازجمله مهمانان این برنامه می‌توان به مهران رجبی و مهدی مقدم اشاره کرد.

مهدی مقدم، با اجرای چند قطعه از آهنگ‌هایش، اولین دوره وکب‌کنسرت را افتتاح کرد. سپس مهران رجبی که با حضور سرزده خود در این مراسم، به توصیف طنزآمیز وضعیت زبان انگلیسی‌اش پرداخته بود، موجی از خنده را در سالن همایش‌های سرای محله جماران براه انداخت.

در بخشی از این برنامه ایمان پندی، مدرس وکب‌کنسرت نیز دو آهنگ ساخته شده خود را برای حضار اجرا کرد و واژگان ضروری زبان انگلیسی در محیطی کاملا بانشاط و شورانگیز آموزش داده شد.

یکی دیگر از مهمانان این برنامه، فاطمه قرا، دختر مشهور این روزهای مجازی بود که با اجرای خود، حضار را به وجد آورد. فاطمه که به دلیل مشکلات جسمی با مادرش به سالن آمده بود، با اجرایی دلنشین، شرکت‌کننده‌های اولین دوره وکب‌کنسرت را تحت تاثیر خود قرار داد.

ایمان پندی، مبتکر و مدرس وکب‌کنسرت اظهار امیدواری کرد که با توجه به استقبال فوق‌العاده مردم از این شیوه آموزشی، دومین وکب‌کنسرت آموزشی پژوهشی زبان انگلیسی را اوایل اسفندماه سال جاری برگزار کند. علاوه بر آموزش کدینگ 504، قرار است به زودی برنامه‌های دیگری نیز توسط این مدرس اعلام و اجرا شود.