باب دیلن آلبوم سه‌گانه کلاسیک منتشر می‌کند

Posted in تازه ها بازدید: 1580

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

باب دیلن آلبوم سه‌گانه کلاسیک منتشر می‌کند

باب دیلن آلبوم سه‌گانه کلاسیک منتشر می‌کند

باب دیلن آلبوم سه‌گانه کلاسیک منتشر می‌کند
باب دیلن آلبوم سه‌گانه کلاسیک منتشر می‌کند

اولین آلبوم بعد از دریافت نوبل ادبیات

این مجموعه با عنوان «سه‌گانه» شامل ۳۰ قطعه از آثار هنرمندانی چون «فرانک سیناترا» «بیلی هالیدی» و دیگران است که با برداشتی نو عرضه می‌شود. «سه‌گانه» اولین آلبومی است که باب دیلن پس از کسب جایزه نوبل ادبیات منتشر می‌کند.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، «باب دیلن» ستاره موسیقی و برنده نوبل ادبیات سال 2016 میلادی، آلبوم سه‌گانه خود را با همین عنوان روانه بازار می‌کند.

این مجموعه با عنوان «سه‌گانه» شامل 30 قطعه از آثار هنرمندانی چون «فرانک سیناترا» «بیلی هالیدی» و دیگران است که با برداشتی نو عرضه می‌شود. «سه‌گانه» اولین آلبومی است که باب دیلن پس از کسب جایزه نوبل ادبیات منتشر می‌کند.

این آلبوم سه گانه شامل اجرای کاور 30 قطعه از بهترین آثار قدیمی آمریکایی خواهد بود. باب دیلن در سال 2015 با آلبوم «سایه‌هایی در شب» و در سال 2016 با  آلبوم «فرشتگان سقوط» نسخه‌ای جدید از برترین آثار «فرانک سیناترا» را منتشر کرده بود.

آلبوم «سه‌گانه» از 31 ماه مارس میلادی مصادف با فروردین ماه 96 منتشر خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131