معرفی شورای سیاست‌گذاری جشنواره موسیقی فجر پس از صدور احکام

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 1044

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

سهراب پورناظری: هفتاد و هشت میلیون از جشنواره دستمزد گرفتیم

سهراب پورناظری: هفتاد و هشت میلیون از جشنواره دستمزد گرفتیم
سهراب پورناظری: هفتاد و هشت میلیون از جشنواره دستمزد گرفتیم

اگر جشنواره پولساز‌ است؛ بماند برای دوستان!

 

سهراب پورناظری در حاشیه نشست کنسرت جدید گروهشان؛ پاسخ شایعاتی که درباره رقم قراردادش وجود داشت را داد.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ سهراب پورناظری در پاسخ به شایعاتی درباره رقم قراردادش و اظهارنظرهای کیوان ساکت گفت: آنطور که آقای ساکت گفتند؛ اگر من چهار برابر ایشان دستمزد گرفته باشم می‌شود صد میلیون تومان. دستمزد من 100 میلیون تومان نبوده و اصولا من دوست ندارم که مردم فکر کنند خواسته‌ام از روابط خاصی استفاده کنم یا به شخصی اجازه دهم درباره مسائلی که در حیطه کاری من است صحبت کند.

 

او ادامه داد: انتقاد من به این است که چرا افراد درباره شخصی که در جلسه‌شان حضور ندارند و موقعیت دفاع از خود را ندارند. میزان قرارداد من 78 میلیون تومان بوده که کمتر از دستمزدی است که تنها به واسطه اجرا در برج میلاد به دست می‌آورم. به علاوه اینکه از این مبلغ نهایت بیست میلیون تومان به من رسیده و هزینه حضور یک نوازنده معتبر جهانی به همراه یک گروه 6 نفره را هم درنظر بگیرید.

 

او با تاکید بر اینکه نه خودش و نه تهمورس پورناظری اعتباری از جشنواره نمی‌گیرند؛ افزود: اگر اعتباری هم باشد این جشنواره است که از ما اعتبار می‌گیرد. ما نیازمند پول جشنواره نیستیم و همه از درآمدهای ما خبردارند و می‌دانند که شاید بیشترین کنسرت و درآمد را ما داریم، پس چرا باید خود را خراب کنیم.

 

پورناظری در پایان توضیح داد: حضور در جشنواره موسیقی فجر پشیمانی بزرگی برای ما داشت چراکه فهمیدیم این ظرفیت در هنرمندان ما نیست. این برخورد و نوع صحبت جای افسوس داشت و من پیغام دادم که این دوره هم می‌گذرد و قطعی است که سال‌های بعد از کنار جشنواره رد هم نمی‌شویم، اگر اینقدر پول در جشنواره است برای دوستان بماند.

 

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131