این روزها در تدارک دو آلبوم جدید هستم/ از تکرار پرهیز کردم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 515

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این روزها در تدارک دو آلبوم جدید هستم/ از تکرار پرهیز کردم

این روزها در تدارک دو آلبوم جدید هستم/ از تکرار پرهیز کردم
این روزها در تدارک دو آلبوم جدید هستم/ از تکرار پرهیز کردم

 

میلاد درخشانی نوازنده، آهنگساز و خواننده موسیقی در تدارک تولید و ضبط دو آلبوم جدید در ساختاری متفاوت تر از آثار قبلی خود است.

 

میلاد درخشانی نوازنده، آهنگساز و خواننده موسیقی که در تدارک تهیه و تدوین آلبوم‌های جدیدش است به خبرنگار مهر گفت: در ماه های اخیر اجرای زنده ای نداشتم اما در این مدت مشغول کار روی دو آلبوم تازه بودم که به لحاظ ساختار محتوایی متفاوت تر از آلبوم های قبلی من است و کوشیده ام ضمن حفظ شناسه ای که مخاطب از آثارم می‌شناسد فضای متفاوتی را تجربه و از تکرار پرهیز کنم.

 

وی ادامه داد: اولین آلبومی که طی ماه های آینده منتشر می شود اثر بی کلامی است که بر اساس موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی دستگاهی آماده می شود و از جمله کارهایی است که خودم به آن علاقه زیادی دارم. بیش از ۷۰ درصد از مراحل ضبط آلبوم انجام گرفته و پس از انجام مراحل نهایی مربوط به مجوز و کارهای فنی در دسترس علاقه مندان موسیقی قرار می گیرد.

 

درخشانی بیان کرد: آلبوم دیگری هم در دست تولید دارم که این آلبوم مانند «اشارات نظر» با کلام است و در عین اینکه وفادار به چارچوب اصلی کارهای قبلی ام است اما طبیعتا گذشت زمان و تغییر نگاهی که در من صورت گرفته در این اثر دیده می‌شود.

 

این نوازنده در پایان عنوان کرد: هنوز برای این دو آلبوم نامی انتخاب نکردم اما براساس برنامه ریزی های انجام گرفته آلبوم بی کلام طی چند ماه آینده و آلبوم با کلام تا پایان سال روانه بازار موسیقی می شود.

 

«افشارستان» و «اشارات نظر» دو آلبوم میلاد درخشانی است که چندی پیش در بازار موسیقی منتشر شد.

 

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131